Kylie Jenner Yaza 3 Beyaz Sıcak Görünümle Resmen Başlıyor


Kylie jenner sıcak bir görünümle moda başkentini kasıp kavuruyor.

bu Kardashianlar star bir değil iki tane giydiği için yazı resmen müjdelemeyi misyon edindi. üç Paris’te tatil yaparken bembeyaz görünüyor. Konuşma konusu olan mesele? 27 Mayıs’ta Kylie, yıldızların beğendiği kapüşonlu elbise trendine kendi seksi yorumunu ekledi. anne Hathaway, Jenna Ortega Ve Bella Hadid yakın zamanda giydiler.

Ancak Kylie, kırmızı halıda sıkça görülen uzun bir elbise yerine Ferragamo’nun 2023 ilkbahar koleksiyonundan tek omuzlu beyaz bir mini giydi. Başlığa gelince, dökümlü, ipeksi kumaşı ve omuzları açık bırakan tasarımıyla daha çok eşarbı andıran ekli bir kapüşona sahipti.

Kylie Cosmetics kralı, basit ama çarpıcı makyajını minimal aksesuarlarla eşleştirdi: Sadece siyah sivri uçlu pompalar ve beyaz bir mikro mini el çantası. İnce kirpiklere, leylak rengi dudaklara ve ışıltılı yanaklara ek olarak, kapüşonun içinden gözetleyen sadece bir darmadağınık patlama ile bir kabarıklık seçerek, güzellik görünümü için aynı havayı korudu.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375829/kylie-jenner-officially-kicks-off-summer-with-lessigreater3lessigreater-white-hot-looks?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir