Kylie Jenner ve Travis Scott’ın Erkek Bebeklerinin Yeni İsmi Açıklandı


Oğlunu karşıladığından beri realite yıldızı, takipçileriyle “doğum sonrası dönemin ne kadar kolay olmadığı” hakkında samimi sohbetler yaptı ve bu sefer Stormi’yi doğurduktan sonrasına göre “biraz daha zor” olduğuna dikkat çekti.

Kylie 15 Mart’ta paylaştığı bir videoda “Zihinsel, fiziksel ve ruhsal olarak kolay değil” dedi. “Bu çılgınca ve evet, bunu söylemeden hayata geri dönmek istemedim çünkü… şu anda internete girebiliyoruz ve diğer insanlar için çok daha kolay görünebilir ve üzerimizde baskı oluşturabilir, ama benim için kolay olmadı.”

Ama takipçilerine söylediği gibi, “Sorun değil, iyi olmamak.” Ve anne arkadaşlarını kendilerine karşı nazik olmaya çağırdı. Kylie, “Kendime biraz baskı uyguluyordum ve kendime tam bir insan, güzel, sağlıklı bir çocuk yaptığımı hatırlatıp duruyorum,” diye devam etti Kylie. “Ve doğumdan sonra – fiziksel olarak değil, sadece zihinsel olarak – geri dönmek için kendimize baskı yapmayı bırakmalıyız.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1324068/kylie-jenner-and-travis-scott-s-baby-boy-s-new-name-revealed?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir