Kylie Jenner ve Travis Scott, Stormi ile Londra’da El Ele Tutuştu: Fotoğraf – Hollywood Life


Kylie Jenner ve Travis Scott, Stormi ile Londra'da El Ele Tutuştu: Fotoğraf – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Old Boy’s Club / BACKGRID

Kylie jenner24 ve Travis Scott31, kızıyla el ele tutuştu Fırtına, 4, bir aile gecesinde. Makyaj patronu ve rapçi, 4 Ağustos Perşembe günü Londra, İngiltere’de, Travis’in ikonik O2 Arena’da planlanan gösterilerinden sadece iki gün önceydi. Kylie, askısız siyah mini elbisesi ve burnu açık katır ayakkabısının yanı sıra küçük bir üst saplı çanta içinde çarpıcı görünüyordu. Düz, parlak saçları ve dumanlı göz farı ile uyumlu, tamamı kadife temasıyla saf bir 80’ler dramasıydı.

Kylie Jenner ve Travis Scott, Stormi ile Londra'da El Ele Tutuştu: Fotoğraf – Hollywood Life
Kylie Jenner ve Travis Scott, Stormi ile Londra’daki Nobu’ya gidiyor. (Old Boy’s Club / BACKGRID)

Ky, arabadan Nobu’nun gözde Marylebone’daki Portman Meydanı konumuna ve ünlü hotspot Chiltern Firehouse’a giden yolu gösteriyor. Stormi, siyah bir kolsuz bluz ve modaya uygun deri pantolonun yanı sıra kıvırcık saçlarını yukarı doğru sallayarak glam annesiyle ikizken kocaman bir gülümsemeyle spor yaptı. Travis ayrıca küçük Stormi’ye büyük boy siyah deri bir ceket, beyaz-siyah kravat boyası bir pantolon ve büyük bir elmas zincir kolyeyle eşlik etti.

Kylie Jenner ve Travis Scott, Stormi ile Londra'da El Ele Tutuştu: Fotoğraf – Hollywood Life
Kylie, siyah kadife mini elbisesiyle inanılmaz görünüyordu. (Old Boy’s Club / BACKGRID)

Gezi öncelikle Travis’in arka arkaya konserleri için olsa da, Kylie’nin gölet üzerinde de bir işi var. Efsanevi Harrods Alışveriş Merkezi içindeki Kylie Cosmetics mağazasını ziyaret etti ve Commes Des Garcons’un benzersiz pembe ve siyah kıyafetini (özellikle Lyra Ceket Eldiveni ve Harem Pantolon Seti) salladı. Ky, Stormi’ye sokulmadan önce kendi adını taşıyan pembe makyaj sandalyelerini çekerken, “Çok şirin,” diye haykırdı.

Anne-kız ikilisi daha sonra sadece 4 yaşındaki çocuk için kurulmuş özel bir alışveriş odasına gitmeden önce üst kattaki The Harrods Tea Rooms’ta kız gibi ikindi çayının tadını çıkardı. Çok sayıda Christian Dior kitap çantası, oyuncaklar ve tasarımcı kıyafetleriyle birlikte raflara dizildi. “Harrods’un Stormi’nin alışverişe gitmesi için yaptığına bakın… bu en çılgını değil mi?” Kylie filme çekerken söyledi. Makyaj patronu, “Sen şımarık, şımarık bir kızsın,” dedi.

Travis’e gelince, rapçi Kasım 2021’de AstroWorld trajedisi 10 kişinin hayatını kaybetmesinden bu yana çok az performans sergiledi. Bu hafta O2 arenasında sahneye geri dönüyor ve ardından Resorts World Las Vegas’ın içindeki Zouk Gece Kulübü.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/04/kylie-jenner-travis-scott-stormi-london-dinner/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir