Kylie Jenner ve Travis Scott, Oğlunun Adını Aire Webster Olarak Değiştirmeye Başladı – Hollywood Life


Kylie Jenner ve Travis Scott


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Xavier Collin/Image Press Agency/MEGA

Kylie jenner25 ve eski erkek arkadaşı Travis Scott31, bildirildiğine göre Wolfe ismini bırakıp resmi olarak oğullarının ismini yapmaya hazırlar hava. tarafından elde edilen belgelere göre TMZeski çift, değişikliği resmileştirmek için başvuruda bulundu ve her iki taraf da değişikliği imzaladı. Wolfe Jacques Webster ile Aire Webster. Çıkış, 16 Mart Perşembe günü, eski sevgililerin “Wolf Jacques Webster’ın ilk isim seçiminden pişmanlık duyduklarını” belirttiklerini bildirdi. Artık Dilekçe Sahipleri bebekleriyle vakit geçirme şansına sahip olduklarına göre, Aire Webster isminin daha uygun olduğuna inanıyorlar.

Travis Scott ve Kylie Jenner
Xavier Collin/Image Press Agency/MEGA

Kozmetik ustası ve güç durumdaki rapçi, Ocak 2023’te 1 yaşındaki oğullarının adı için Aire’de anlaştıklarını duyurdu. Ancak duyuru, başlangıçta verilen Wolfe adını bırakacaklarını duyurduktan yaklaşık bir yıl sonra geldi. O sırada Instagram Stories aracılığıyla “Bilginize, oğullarımızın adı artık Wolf değil” dedi. “Gerçekten o olduğunu hissetmedik. Sadece paylaşmak istedim çünkü her yerde Kurt’u görmeye devam ediyorum.”

Ancak altı ay sonra, Eylül 2022’de, Wolfe’un hâlâ “yasal olarak” onun adı olduğunu kabul etti. “Adını resmi olarak yasal olarak değiştirmedik” dedi James Korden bir görünüm sırasında Geç Geç Gösteri. “Adı hâlâ Kurt. Pasaportu Wolf ama adı bu olmayacak. Sadece bekliyoruz.”

Kylie’nin annesi Kris JennerRöportaj için Kylie’nin yanında oturan , komik bir şekilde, “Yani ona boşuna ‘Andy’ mi diyoruz?” Kylie daha sonra neden haberlerini paylaşmanın iyi olmadığını açıkladı. onun yeni adı Daha şimdi. Talk-show komedyenine “Travis bazen… bir gün, ‘Oooh, bu isim çok havalı’ diyecek ve tekrar değiştirecek,” dedi. “Yani resmi olarak muhtemelen değiştirmeyeceğiz, ta ki…” “O 21 yaşında,” diye şaka yaptı Kris yine.

Travis ve Kylie, görünüşe göre oğullarının adı konusunda birleşmiş olsalar da, o zamandan beri ilişkilerini bitirdiler. İçeriden bir kaynak, “Kylie ve Travis tekrar izinli, tatili birlikte geçirmeleri gerekiyordu ama o, ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte olmak için Aspen’e gitti” dedi. Bize Haftalık Ocak ayında. “Bu daha önce pek çok kez oldu, tekrar kapalı oldukları biliniyor, ancak her zaman arkadaş ve harika eş ebeveynler olarak kalıyorlar.”

Kylie ve Travis de kızı paylaştı Fırtına Webster5.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/16/kylie-jenner-travis-scott-file-sons-name-change-aire/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir