Kylie Jenner ve Travis Scott Bir Şezlongda Sarılıp: Video – Hollywood Life


Kylie jenner


Galeriyi görüntüle

Image Credit: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

Kylie jenner24 yaşında, kendisi ve erkek arkadaşı arasında tatlı bir anı yakaladı Travis Scott, 31, TikTok’ta. 21 Temmuz videosunda, Kardashianlar Travis karnının üzerinde dinlenirken yıldız dışarıda gri bir şezlonga uzandı. Kylie, ellerini Kylie’nin beline dolamış iki çocuğunun babasını göstermek için kamerayı vücuduna kaydırmadan önce başlangıçta sadece kendini kaydetti. Çok tatlı!

@Kylie jenner

♬ MAFYA – Travis Scott

Dışarıda dinlenirken Kylie’nin videoda hala tam bir makyaj yüzü vardı. Uzun kollu açık gri bir üst giydi ve bir çift gümüş küpe taktı. Kıyafetinin geri kalanı görünmese de Travis’in siyah bir durag giydiği görülebiliyordu. Kylie, TikTok’unu ünlü rapçinin Kasım 2021’de single olarak yayınlanan “Mafia” şarkısında oynadı.

Kylie, özel jet kullanımıyla ilgili tepkilerden pek endişeli görünmüyor. Arka plan için, makyaj moğolunun Twitter hesabından alınan verilere göre, California, Camarillo’ya özel uçuşunda 12 dakikalık bir yolculuk yaptığı iddia ediliyor. Ünlü Jetler. Hayranlar Kylie’yi “iklim suçlusu” olmakla suçladı, ancak tepkilere cevap vermedi.

Kylie jenner
Kylie Jenner ve Travis Scott (Fotoğraf: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock)

Kylie ayrıca kendisinin ve Travis’in Instagram fotoğraflarını onların önünde yayınlayarak hayranların öfkesini çekti. eşleşen özel jetler. “benimkini mi almak istersin yoksa seninkini mi?” siyah beyaz enstantanenin açıklamasını yaptı. Kylie, Kylie Air adlı özel Bombardier Global 7500’ü, kişi başına 72,8 milyon dolara satın aldı. Sayfa Altı. Özel pembe detaylar, KYLIE Cosmetics markalı halı ve “Kylie” neon ışığı ile süslenmiştir. Travis, 2020’de Cactus Jack Airlines olarak kaydettiği 72 milyon dolarlık bir rapor karşılığında kendi özel jetini satın aldı. Her iki uçak da kabaca 19 kişiye kadar tutabilir.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/22/kylie-jenner-travis-scott-cuddle-lounge-chair-tiktok-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir