Kylie Jenner ve Stormi Webster Anne ve Kızına Öğle Yemeği Verdi Tarih: Fotoğraf – Hollywood Life


Kylie jenner


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Maciel / BACKGRID

Kylie jenner24 ve Stormi Webster, 4, her zaman annen ve benim için zaman ayır. Anne-kız ikilisi 7 Haziran’da Nobu Malibu’nun gözde mekanına giderken görüldü. Kylie sade beyaz bir tişört ve açık pembe yırtık kot pantolonla rahat bir görünüm için gitti.

Kylie jenner
Kylie Jenner ve Stormi, Nobu Malibu’da. (Maciel / ARKA GRİD)

Nobu’dan çıkarlarken Stormi’nin elini tuttu. Kylie Cosmetics moğolunun diğer elinde Stormi’nin pembe oyuncaklarından biri vardı. Stormi’nin yemeğini beklerken yapacak bir şeyi olmalıydı!

Kylie ve Stormi, sadece kızlara özel bir gezi için çocukları evde bıraktı. Kylie bir oğlu karşıladı Travis Scott Şubat 2022’de. Çift, oğullarının resmi adını henüz kamuya açıklamadı. Erkek bebek başlangıçta Wolf Webster olarak adlandırıldı, ancak Kylie ve Travis, oğullarının adını değiştirmeye karar verdi.

Anne ve kızı, son haftalarda birlikte – sadece ikisi – çok zaman geçirmeyi başardılar. Kylie, Stormi’yi Kourtney Kardashian ve Travis Barker’ın İtalya’da düğün yaptı ve Travis ve oğlunu evde bıraktı. Stormi, düğün etkinliklerinden birinde sevimli beyaz bir elbise giyerken, Kylie çiçekli Dolce & Gabbana ipek elbisesiyle çarpıcı görünüyordu.

Gerçek düğünde, Stormi mavi, pembe ve mor payetli elbisesiyle tam bir moda tutkunuydu. Kylie, Kourtney ve Travis’in düğünü için ışıltılı çiçekli bir elbiseyle göz kamaştırdı. Stormi, Kourtney’nin 3 çocuğu dışında düğüne katılan tek Karjenner çocuklarından biriydi.

4 yaşında olmasına rağmen Stormi zaten usta bir fotoğrafçı. Kylie, Stormi’nin en iyileriyle fotoğraf çekebileceğini açıkladı. 4 yaşındaki çocuk, Kylie’nin muhteşem fotoğraflarından birini İtalya’da çekti. Kylie ona “Bebeğim beni yakaladı” yazdı. Instagram fotoğrafları.

Kourtney’nin gösterişli düğününden sadece bir hafta önce Kylie, Travis’i desteklemek için Stormi’yi Billboard Müzik Ödülleri’ne de götürdü. Stormi, gezi için tek omuzlu beyaz bir elbise içinde şık görünüyordu. Stormi şimdi çok büyük bir kız ve her zaman en iyi davranışında. Kylie gururlu bir anne olmalı!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/08/kylie-jenner-stormi-webster-mom-daughter-lunch-date-photo/

Yorum yapın

SMM Panel