Kylie Jenner ve Kim Kardashian İkizleri Siyah İpli Bikiniyle: Fotoğraflar – Hollywood Life


kylie jenner kim kardashian


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Rob Latour/Shutterstock

Kylie jenner25 ve kim Kardashian42, aralarında yıllar olabilir ama kız kardeşler Kylie’s’te siyah bikini giydiklerinde ikiz gibi görünüyorlardı. yeni instagram gönderisi. Kylie, havuz kenarında cimri bikinilerle uzanırken, hatta Kim’i “ikiz” olarak adlandırırken çekilmiş iki fotoğrafını yayınladı.

Kylie slayt gösterisini “sen benim ikizim” başlığıyla yayınladı ve Kim hemen “Her zaman ve sonsuza kadar” yanıtını verdi. Fotoğraflarda, Kim ve Kylie uzun, siyah saçlarını gevşek dalgalar halinde bırakırken makyajsız görünüyorlar. İkisinin de saçları bellerinde bitiyordu ve benzer bikiniler giymişlerdi. Kim, üst kısmı küçük üçgen ve yandan bağcıklı alt kısmı olan ipli bir bikini seçti. Bu sırada Kylie, yüksek belli, yanları dar dipli, dalgalı yuvarlak yakalı bir üst seçti.

Kylie son zamanlarda bikini resimleriyle gündem oldu ve bu siyah iki parçanın yanı sıra, son zamanlarda bol dekolteyi ortaya çıkaran parlak pembe bir bikini giyen fotoğraflar yayınladı. Fotoğraflarda Kylie, 192 dolara satılan Blue Lagoon Mayo Cindy Pink Set’i giydi ve çapraz spagetti askılı boyundan bağlı bluz ve göğsünde bol göğüs dekoltesini sergileyen devasa bir kesik vardı. Üstü eşleşen yan bağcıklı alt kısımlarla şekillendirdi ve herhangi bir makyajdan vazgeçti. Uzun siyah saçlarını kumsalda dalgalar halinde toplamıştı ve muhteşem fotoğraflarda doğal yüzünü sergiledi.

kylie jenner kim kardashian
Kim Kardashian ve Kylie Jenner. (Rob Latour/Shutterstock)

İnanılmaz figürünü sosyal medyada göstermeyi seven tek kişi Kylie değil, aslında, geçen gün Kim, bir çift dar, yüksek belli motorcu şortuyla dalgalı beyaz bir sütyen salladığı bazı videolar yayınladı. Kim, bir çift uyumlu, yüksek belli, dar beyaz motorcu şortuyla dekolte, yuvarlak yakalı beyaz bir bralet giymişti. Tonlu karın kasları ve minik beli sette sergileniyordu ve görünüşünü, gevşek bir fönle ortadan ayrılmış, aşağı ve kalça hizasında son derece uzun siyah saçlarla tamamlıyordu.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/13/kylie-jenner-kim-kardashian-black-string-bikinis-twin-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir