Kylie Jenner, Ulta Alışveriş Çılgınlığı’nda “Bebeğim” Stormi’yi Aldı


Olarak Kylie jenner bir kez şarkı söyledi, yüksel ve parla… ve alışveriş yap.

ile yaptığı alışveriş gezisinin detaylarına gelince Stormi Websterdudak kitleri mühürlü olabilir ama dudaklarımız değil.

İçinde TikTok 8 Haziran’da paylaşıldı, Kardashianlar star ve kızı, Kylie’nin makyaj serisi Kylie Cosmetics ve cilt bakım serisi Kylie Skin’den ürünleri denemek için Ulta Beauty’ye bir gezi yaptı.

Kylie, mağazaya giden “bebeğim”in yer aldığı videosunun başında alay ederek, “Bugün çok özel bir gün çünkü kızımı Ulta’da makyajımı görmeye götürüyorum,” dedi.

Kylie daha sonra Stormi’ye heyecanlı olup olmadığını sordu ve 4 yaşındaki çocuk “Evet” demeden önce tatlı bir gülümseme verdi.

Gezi için makyaj patronu beyaz kot pantolon, pembe topuklu ayakkabılar ve askılı bir üst giydi. Stormi’nin stili çiçekli bir elbise, beyaz spor ayakkabılar ve mini pembe bir çanta içeriyordu. Anne ve kızının ortak noktası neydi? Ürünleri stoklamak için bir plan.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333956/kylie-jenner-takes-my-baby-stormi-on-ulta-shopping-spree?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel