Kylie Jenner, Travis Scott ve Stormi ile Babalar Günü Oğul Fotoğrafını Paylaştı


Benekli: Babalar Günü’nde Erkek Bebek Webster.

19 Haziran’da, Kylie jenner üzerinde paylaşıldı Instagram onun başka bir nadir fotoğrafı ve Travis Scott‘ oğlu rapçi bir tatil haraç parçası olarak. Resim, müzisyen yatakta uzanıp bir kase Ramen eriştesi yerken 4 aylık çocuğu babasına sarılmış halde gösteriyor. Yanlarında uyuklayan çiftin kızı Stormi Webster4.

Kylie, gönderiye “Babalar günün kutlu olsun babacığım” yazdı. “Seni seviyoruz.”

Kardashian-Jenner aile dostu Malika Hakbiri Khloe Kardashian‘nin kankaları, “Bu çok iyi… Babalar günün kutlu olsun Travis.”

Fotoğrafta Kylie, oğlunun yüzünü kahverengi kalp emojisiyle kapladı. O ve Travis henüz bunu halka göstermediler ve ayrıca bebeğin yeni adını değiştirdikleri için açıklamadılar. Kurt bu senenin başlarında.

Travis de aldı babalar günü haraç Kylie’nin annesinden Kris Jenneronu onurlandıran toplu bir gönderi paylaşan eski sevgilisi Caitlyn Jennermerhum eski kocası Robert KardashianOnun oğlu Rob Kardashian, kim Kardashianeski Kanye Batı, Khloe Kardashianeski Tristan Thompson, Kourtney Kardashianeski Scott Disick ve Kourtney’nin kocası Travis Barker.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335092/kylie-jenner-s-son-appears-with-dad-travis-scott-and-stormi-webster-in-father-s-day-photo?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel