Kylie Jenner, Travis Scott ile Randevu Gecesi İçin Siyah Lateks Elbiseyi Rocks – Hollywood Life


kylie jenner, travis scott


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: TheRealSPW / MEGA

Kylie jenner ve Travis Scott 13 Ekim Perşembe günü tatlı bir randevu gecesi için dışarı çıktı. 25 yaşındaki realite yıldızı ve 31 yaşındaki rapçi Craig’s’e akşam yemeğine vardıklarında el ele tutuştular. Travis onu rahat tuttu, ancak Kylie, ortasında gül tasarımına sahip görünen küçük, siyah, lateks bir elbise içinde kesinlikle muhteşemdi. Çift, arabalarından inip restorana girerken fotoğrafçılar tarafından karşılandı.

Kylie Jenner, Travis Scott ile Randevu Gecesi İçin Siyah Lateks Elbiseyi Rocks - Hollywood Life
Kylie ve Travis, romantik akşamları için koyu renk giysiler giymişlerdi. (TheRealSPW / MEGA)

Siyah elbisenin yanı sıra Kylie, eşleşen botları salladı ve onunla birlikte küçük bir çantayı restorana taşıdı. Ayrıca kıyafetine uyması için tırnaklarını siyaha boyadı. Bu arada erkek arkadaşı gri bir ceketin altına, yakası kürk süslemeli, gölgelikli ve siyah bir şapkalı siyah bir tişört giydi. Çift hızla restorana girdi ve arabalarından Craig’in evine giderken el ele tutuştu.

Görünüm, Kylie’nin arkadaşının bir bölümünü çekerken giydiği Cadılar Bayramı’ndan ilham alan bir kıyafetten çok farklıydı. Hailey Bieber’ın YouTube serisi Banyoda Kim Var. Kylie’nin arkadaşı bir paylaştı Instagram Elphaba karakterine benzeyen bir küvette, iskelete kadar sokulmuş ve yeşil yüz boyası giymiş fotoğrafı. Kötü. Kylie Cosmetics’in kurucusunun son zamanlarda giydirdiği tek karakter Batı’nın Kötü Cadısı değil. Ayrıca Batgirl’den ilham alan bir görünümü vardı. yarasa Adam yeni makyaj serisi için işbirliği. Kylie yaptığı duyuruda görünüşünü gösterdi Instagram.

Kylie ve Travis, kısa bir 2019 ayrılığına rağmen 2017’den beri çıkıyorlar. Çiftin iki çocuğu var: bir kızı fırtına, 4 ve bir oğlu, 8 aylık. Güzellik girişimcisi ilk olarak oğlunun adının Kurt, çiftin erkek bebekleri için doğru olmadığına karar verdiğini çabucak duyurdu. Yine de, oğlunun bir sosyal güvenlik numarasına sahip olması için ona bir isim vermek için başlangıçta “baskı” hissederek adını seçtiğini açıkladı. “Kloe [Kardashian] dedi — imzalamadan bir gün önce — ‘Peki ya Kurt?’ Ve ‘WW’yi beğendim. Bu yüzden Wolf Webster’ı o ana koydum. Ama doğum belgesini imzaladıktan hemen sonra dedim ki… az önce ne yaptım” Kardashianlar. Eylül ayında, oğlunun adının yasal olarak hala Wolf olduğunu açıkladı. Geç Geç Gösteri.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/14/kylie-jenner-latex-black-dress-date-travis-scott/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir