Kylie Jenner Travis Scott ile Gerileme Fotoğrafında Hiçbir Şey Giymiyor – Hollywood Life


Kylie Jenner ve Travis Scott


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Travis Scott kelimenin tam anlamıyla yeterince alamamak Kylie jenner! 31 yaşındaki rapçi, 23 Haziran Perşembe günü Instagram hikayelerinde 24 yaşındaki Kylie’nin ve kendisinin geri çekilmiş bir fotoğrafını yayınladı. BURADA aracılığıyla Günlük posta, onun ateşli Playboy’undan zevk sorunu 2019’dan çekim. Fotoğraflarda Kylie, seksi bir kovboy şapkası dışında tamamen çıplak görülüyor. Üzerinde sadece kot pantolon ve bir saat olan gömleksiz Travis onu sevgi dolu bir öpücükle kucaklıyor. Fotoğraf, hayranlara Kylie’nin düzgün arka tarafının bir görünümünü veriyor ve Travis, kovboy şapkalı gülümseyen bir emoji içeriyor.

Kylie Jenner ve Travis Scott
Kylie Jenner ve Travis Scott kırmızı halıda kucaklaşıyor. (Deklanşör)

Tartışmalı rapçi, görüntüyü doğrudan derginin basılı sayfalarından kaldırmış gibi görünüyor. Bu, Travis’in iki kez bebek annesinin mükemmel arka ucuna ilk kez dikkat çekmesi değil. “Shawty burada onu bir ** aşağı atıyor !!!!” Travis, 19 Haziran Babalar Günü gönderisine başlık attı. Fotoğraf, Kylie’yi bir gurme ocakta tavada bir şeyler pişirirken gösteriyordu, ancak ne olduğu belli değil.

Fotoğrafta Kylie arkadan beyaz bir atlet ve renkli bir şort sallarken görülüyor. Travis ve makyaj patronu kız arkadaşı kızının ebeveynleri Stormi Webster4 ve adı hala açıklanmayan 4 aylık bir oğul – çift başlangıçta küçük adamlarına isim verdiklerini söylese de Kurt.

Çift her zamankinden daha ciddi görünüyor. Travis, Kylie’yi Anneler Günü için Turks ve Caicos’a götürdü. Kardashian’lara yakın bir kaynak, “Travis, Kylie’yi Anneler Günü için götürmek istedi çünkü ona gerçekten onun için ne kadar özel olduğunu göstermek istedi” dedi. HollywoodYaşam MAYIS AYINA ÖZEL. “Tekrar performans sergilemeye ve turneye çıkmaya hazırlanıyor ve sadece onlarla ve çocuklarıyla kurtulmanın çok özel olacağını düşündü.”

Seyahatin özel olduğu ve çift için çok fazla anlamı olduğu bildirilirken, kaynak, Kylie’nin ailesinin gerçekten umduğu bir nişan olduğunu söyledi. “Travis, iş bu kaçışın çok anlamlı olduğundan ve şimdiye kadarki en iyi Anneler Günü’nü geçireceğinden emin olmaya geldiğinde hiç durmadı” dedi. HL. “Bir nişan olarak, Kylie’nin ailesi bunun için çok uğraşıyor ve herkes onun yakında evlenme teklif etmesini umabilir.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/24/kylie-jenner-wears-nothing-throwback-photo-travis-scott/

Yorum yapın

SMM Panel