Kylie Jenner, Travis Scott ile Erkek Bebek’in Yeni Fotoğrafını Paylaştı


Kylie Jenner Görünüşe Göre 2. Bebeğin Hala İsimsiz Olduğunu Onaylıyor

“Bebek Webster”ın ilk Paskalya’sı!

17 Nisan Paskalya Pazar günü, Kylie jenner onun yeni bir fotoğrafını paylaştı ve Travis Scott‘ın iki aylık oğlu, annesine götürüldü Kris Jennerhafta sonu tatil kutlaması.

Kylie Cosmetics’in kurucusu, rap sanatçısının doğduğunu gösteren fotoğrafa bebeğin yüzüne yer vermedi. Jacques Webster, tutan bebek, siyah ve kırmızı spor ayakkabı ve kot giyiyor. Kylie henüz oğullarının tam bir resmini göstermedi ve Mart ayında artık isminin olmadığını açıkladıktan sonra yeni adını açıklamadı. Kurt.

Kardashian-Jenner ailesi 16 Nisan’daki Paskalya kutlamalarına başladı. Şenlikler arasında renkli tatil temalı dekor, tatlı ikramlar, çocuklar için eğlenceli sanat ve el sanatları aktiviteleri ve yumurta avı yer aldı.

Paskalya Pazarının arifesinde ailenin Instagram’larında Kylie ve Travis’in kızı görüldü. Stormi Webster4; kim Kardashianen büyük iki çocuğu, Kuzey Batı8 ve Aziz Batı6, Khloe Kardashiankızı gerçek Thompson4, Rob Kardashiankızı Rüya Kardashian5 ve Kourtney Kardashianüç çocuğundan en küçüğü-Penelope Dişi9 ve Saltanat Disick7.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327603/kylie-jenner-shares-new-photo-of-baby-boy-with-travis-scott-at-family-s-easter-celebration?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir