Kylie Jenner, Travis Scott İle 2. Bebeğinin Adını Doğruladı – Hollywood Life


Kylie Jenner Travis Scott'ın bebek ismi


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

Kylie jenner kendisini doğurduktan 11 ay sonra dünyaya gelen bebeğinin adını açıkladı! Neredeyse bir yılın ilk fotoğraflarını onunla paylaşmak instagramadının olduğunu doğruladı hava. Instagram’daki ilk çıkışında, tatlı bir ayna özçekimi için annesine sokulurken kesinlikle sevimli görünüyordu, ardından birkaç solo çekim yaptı – bunlardan biri mama sandalyesinde otururken kirli bir önlükle. Bir diğeri de Kylie’nin küçük oğlunu gülerken tatlı bir şekilde gıdıkladığını gösterdi!

Kylie Jenner, Travis Scott İle 2. Bebeğinin Adını Doğruladı – Hollywood Life
Kylie, oğlunun adının Aire olduğunu onaylar. (Instagram/Kylie Jenner)

Kylie ikinci çocuğunu dünyaya getirdi. Travis Scott 2 Şubat’ta – kızlarını dünyaya getirdiklerinden sadece dört yıl ve bir gün sonra, Fırtına, Dünyaya. On gün sonra Kylie Cosmetics’in kurucusu, yeni doğan bebeğinin adının… Kurt Webster! Daha sonra tam adının olduğu ortaya çıktı. Kurt Jacques Webstertarafından alınan doğum belgesine göre TMZ.

Ancak küçük oğlunun doğumundan yaklaşık yedi hafta sonra Kylie, artık adının Wolf olmadığını açıkladı. Instagram Hikayesinde “Bilginiz olsun, oğullarımızın adı artık Wolf değil” dedi. “Gerçekten o olduğunu hissetmedik. Sadece paylaşmak istedim çünkü her yerde Kurt’u görmeye devam ediyorum.” O sırada yeni adını açıklamadı.

Oğlunun adından en son bahsettiğinde, ondan “Bebek Webster” olarak söz etti ve yeni adını açıklamaya hazır olmadığını söyledi. “Sadece yasal olarak tamamen değiştirmedik, bu yüzden yeni bir isim duyurmak ve tekrar değiştirmek istemiyorum” dedi. Ekstra Nisan ayında tereddütüyle ilgili. “Yani, evet, henüz yeni bir isim paylaşmaya hazır değiliz.”

Kylie Jenner Travis Scott'ın bebek ismi
Kylie Jenner, Travis Scott ile olan ikinci çocuğunun adını TK aracılığıyla duyurdu (Fotoğraf: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock)

Kylie ayrıca açıkladı Bugün Amerika Nisan ayında, doğum belgesini imzalar imzalamaz oğlunun adını değiştireceğini biliyordu. “Doğum belgesini hemen imzalamamız gerekiyordu ve sonra doğum belgesini imzaladığım anda muhtemelen onun adını değiştireceğimi biliyordum,” diye hatırlıyordu. “Sadece ona uymuyordu. Adını henüz yasal olarak değiştirmedik. Sürecin içindeyiz, bu yüzden resmi bir ismimiz yokken herhangi bir şeyi paylaşmak doğru olmaz.”

Aynı ay Kylie’nin ablası kim Kardashian Kylie’nin yeniden adlandırma süreci hakkında da yorum yaptı. “Kalan bir isim var ama gerçekten emin olmak istiyor” dedi. Kelly & Ryan ile CANLI. “Bu gerçekten büyük bir karar,” diye ekledi. “Hayattaki en zor şey bir çocuğa isim koymaktır.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/21/kylie-jenner-confirms-name-second-baby-travis-scott/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir