Kylie Jenner, Tatlı Doğum Günü Gönderisinde Son Aire’in Yeni Görüntülerini Paylaştı


Kylie jenner‘ın oğluna yaptığı değerli doğum günü hediyesi sizi havada uçurabilir.

bu Kardashianlar yıldız, 25, kutlandı havaadlı kullanıcının ilk doğum günü 2 Şubat Instagram’a sevimli video. Ayarlanır Christina Perri‘ın “You Are My Sunshine” yorumu, gönderide Kylie ve Aire’in daha önce hiç görülmemiş görüntüleri yer alıyordu; plaja gittikleri, salıncaklarda oynadıkları, tatlı kucaklaşmaları paylaştığı ve onun araba koltuğunda gülümsediği klipler de dahil. Onun kızkardeşi Fırtına Webster ayrıca sevimli bir kamera hücresi yaptı.

Kylie, paylaşımına “AIRE. Oğlum, ayım, yıldızlarım. Hayatımın en güzel yılı seninle,” notunu düştü. “Bizi tamamlıyorsun meleğim. Annem seni seviyor. 1. yaş günün kutlu olsun. Allah seni hep korusun.”

Video, Aire’in ilk yılına nadir bir bakış sunuyordu. Kylie’den sonra ve Travis Scott Şubat 2022’de oğullarını karşıladılar, yüzünü fotoğraflarda gizlemek de dahil olmak üzere kimliğinin çoğunu gizli tuttular. Kylie, Mart ayında orijinal adı Wolf’u değiştirdiklerini açıkladıktan sonra, yeni lakabı 10 ay daha açıklamadı.

Ancak büyük açıklama, oğlunu Aire olarak yeniden tanıttığı ve yüzünün ilk fotoğraflarını Instagram’da paylaştığı Ocak 2023’te geldi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1363623/kylie-jenner-shares-new-footage-of-son-aire-in-sweet-birthday-post?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir