Kylie Jenner ‘Staycation’da Havuz Kenarında Bikini Salladı: Fotoğraflar – Hollywood Life


Kylie jenner


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Grosby Grubu / BACKGRID

Her zaman güvenebilirsin Kylie jenner tüm yıl boyunca bikini fotoğrafları için. Şükran Günü’nü kutlamadan önce Kylie, havuzunda uzandığı iki Instagram fotoğrafını yayınladı. Biraz D vitamini alırken kahverengi bir bikiniyi salladı. Kylie, “Staycation,” diye yazdı. Instagram gönderisi.

İki çocuk annesinin programı, etkinliklerle her zamankinden daha yoğundu, ancak tatil sezonu başlarken kendini toparlaması biraz zaman alıyor. Kylie kısa süre önce New York City’deki Mugler sergisinde abartılı bir elmas başlık ve ince siyah bir elbise giydiğinde gözlerini kamaştırdı. Daha sonra seksi şeffaf bir catsuit’e dönüştü.

Bir haftadan biraz daha uzun bir süre önce Kylie, CFDA Ödülleri’nde kız kardeşlerine katıldı. Uyluk yüksek bir yırtmaçlı tek omuzlu bir elbiseyle büyüledi. kim Kardashian, Khloe Kardashianve Kendall Jenner da hazır bulundular. Kourtney Kardashian CFDA’larda olmayan tek KarJenner kız kardeşiydi.

Kylie ve Travis Scott ikinci çocukları ile ilk Şükran Günlerini kutlayacaklar. Şubat 2022’de erkek bebeklerini kucaklarına aldılar ve 4 yaşındaki ablasına katıldı. Fırtına Webster. Çift, oğullarının soyadını değiştirmeye karar verdikten sonra henüz açıklamadı. Kurt.

Kylie jenner
Kylie Jenner 2021’de SKIM’leri sallıyor. (The Grosby Group / BACKGRID)

2. sezon finali sırasında Kardashians, Kylie, Billboard Müzik Ödülleri’nde Travis için “destekleyici bir eş” olmaktan fışkırdı. “Kızımız şovu izlemek için bizimle burada. Bizimle gelebildiği her anı seviyorum,” dedi Kylie. “Annemden ve ailenin öneminden çok şey öğrendim. Hepimiz için aynı – her şey aile ile ilgili. Sadece çok yakın bir ilişkimiz var. Kızımı hiçbir şeye zorlamam. Ona her zaman seçenek sunarım. Ama annesinden ayrılmıyor. Anlıyor. Benimle her yere gelmeyi seviyor.”

Final çekildiğinde Kylie’nin oğlunun adı yine Wolf’tu. “Bu yıl benim için çok dönüştürücü oldu” dedi. “Gerçekten heyecanlandığım pek çok harika şey var – sadece bebeklerimle takılmak ve gerçekten işime dalmak. Bebeğimin adı hala Kurt. Değiştirince haber veririm arkadaşlar. Belki size 3. sezonda anlatırım çocuklar.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/24/kylie-jenner-bikini-pool-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir