Kylie Jenner, Son Aire’in İsminin Telaffuzunu Doğruladı – Hollywood Life


Kylie Jenner, Son Aire'in İsminin Telaffuzunu Doğruladı – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: @TheHapaBlonde / SplashNews.com

Kylie jenner25, 11 aylık oğlunun nasıl telaffuz edileceği konusundaki kafa karışıklığını giderdi hava‘adı. Hayran sayfası tarafından yapılan bir Instagram gönderisine yanıt verdi. @kyliesnapchat, “Sence hava olarak mı yoksa havadar olarak mı telaffuz edildiğini düşünüyorsun?” Kylie, kırmızı bir kalp emojisiyle “AIR” yanıtını verdi – süper hayranın da olduğu kısa ömürlü gizemi çözdü Colt Paulsen – namı diğer “Sprey Bronzlaşan Eşcinsel Adam” – kısaca şaşırdı TikTok. Aire, İbranice kökenli bir isimdir ve “Tanrı’nın aslanı” anlamına gelir.

Kylie Cosmetics’in kurucusu, doğumundan yaklaşık bir yıl sonra Şubat 2022’de oğlunun adını nihayet doğruladı ve ikinci bebeğinin eski erkek arkadaşıyla ilk fotoğraflarını paylaştı. Travis Scott. Bir çöplük gönderisine, beyaz bir kalple basitçe “AIRE” yazdı. İsim onayı, şok edici bir şekilde olduğunu açıklamasından yaklaşık 10 ay sonra geldi. değiştirme onun adı Kurt Jacques Webster, Travis’in doğum adı soyadını kullanıyor. O ve Travis, adını yasal olarak bu şekilde kaydettirmişlerdi, ancak Mart 2022’de hayranlarına Instagram hikayesinde artık onun adının olmayacağını söyledi.

Kylie Jenner, Son Aire'in İsminin Telaffuzunu Doğruladı – Hollywood Life
Kylie Jenner, oğlunun adının Aire olduğunu 21 Ocak 2023’te doğruladı. (@TheHapaBlonde / SplashNews.com)

Daha sonra Hulu’nun açılmasının nedenini açıkladı. Kardashians. “Bir adımız yoktu [when he was born]Kylie paylaştı. “Onu gördüğümüzde bize geleceğini düşünmüştüm ama olmadı. [It was] Doğum belgesini imzalamadan 24 saat önce, yoksa onu isimsiz olarak kaydettirirler ve sosyal güvenlik numarası almaz. Bir isim seçme baskısını hissettim” diye ekledi. İlk isim önerisinin abladan geldiği ortaya çıktı Khloe Kardashian.

“Khloe, imzalamamızdan önceki gün, ‘Ya Wolf?’ dedi. Ve ‘WW’yi beğendim. Ben de o an Wolf Webster’ı koydum. Ama doğum belgesini imzaladıktan hemen sonra, gibiydim… az önce ne yaptım? Bu onun hikayesinin bir parçası ama adı değişti” dedi.

hava Instagram’daki ilk çıkışında çok sevimli görünüyordu, tatlı bir ayna özçekimi için annesine sarılırken, iki fotoğrafta tek başına poz vermeden önce – biri bere taktığı yer, diğeri ise mama sandalyesinde yemek yiyormuş gibi göründüğü yer dahil ( ve doğal olarak ortalığı dağıtmak).

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/22/kylie-jenner-confirms-son-aire-pronunciation/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir