Kylie Jenner, Sisters ve Stormi ile Doğum Günü Kutlamasına Bir Bakış Verdi


Doğum günü kızı için bir kez!

10 Ağustos’ta, Kylie jenner hayranlarına 25’inin içine bir bakış attıinci kızımla doğum günü kutlaması Fırtına4, erkek arkadaşıyla paylaştığı kişi Travis Scottve kız kardeşler kim Kardashian ve Kendall Jenner.

“Bu benim doğum günümyyyyy” başlıklı TikTok videosu, Kylie Cosmetics’in kurucusunun bir aynanın önünde dururken vücudunu dar pembe bir mini elbiseyle göstermesiyle başlıyor. Kylie daha sonra izleyicilere kruvasan, kekler ve buzlu kahvelerle tamamlanan lezzetli brunch’ında gizlice bir şeyler veriyor.

bu kardashianlar yıldıza daha sonra gülümseyen bir Kendall ve Stormi ve onunla kutlamaya gelen herkese hava atarken bitkin görünen Kim katıldı.

Gün boyunca Kylie, hayranlarından, yakın arkadaşlarından ve annesi de dahil olmak üzere ailesinden çokça sevgi yağmuruna tutuldu. Kris Jennerözel günü anmak için en küçük kızının nostaljik fotoğraflarını paylaştı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1341560/kylie-jenner-shares-glimpse-into-birthday-celebration-with-stormi-and-sisters-kendall-and-kim?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir