Kylie Jenner Sevimli Klipte Oğlu Aire, 1’e Sarılıyor: Video – Hollywood Life


Kylie jenner


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Xavier Collin/Image Press Agency/MEGA

Kylie jenner 1 yaşındaki oğluna doyamıyor Aire Webster! 25 yaşındaki makyaj kralı, erkek bebeğini kucağına aldı. sevimli klip 7 Şubat’ta Instagram Hikayelerinde paylaştı. Stephen Sanchez arka planda oynanır. Aire iri siyah gözleriyle çok sevimli görünüyordu ve ablasına ürkütücü bir benzerlik gösteriyordu. Fırtına Webster5.

Kylie, oğlunu 2 Şubat 2022’de ara sıra erkek arkadaşıyla karşıladı. Travis Scott30. Aire, Stormi’den tam olarak dört yıl ve bir gün sonra doğdu, bu yüzden doğal olarak Kylie, 1 Şubat’ta iki çocuğu için birleşik bir doğum günü partisi düzenledi. Kardashians star partiyi Kaliforniya’daki malikanesinde özel ürünler, dev bir kaydırak ve lezzetli tatlılarla ağırladı. Aire ve Stormi’nin kuzenlerinden bazıları Gerçek Thompson4 ve Rüya Kardashian6, partideydi.

Aire’in doğum gününde Kylie en tatlısını paylaştı Instagram haraç 1 yaşındaki çocuğa, ikinci çocuğunun çok sayıda sevimli görüntüsüyle. “AIRE. oğlum, ayım, yıldızlarım. hayatımın en güzel yılı seninle,” diye yazdı Kylie, başlığına. “Bizi tamamlıyorsun meleğim. annen seni seviyor 1. yaş günün kutlu olsun Allah her daim razı olsun” dedi.

Kylie jenner
Kylie Jenner ve Travis Scott (Fotoğraf: Xavier Collin/Image Press Agency/MEGA)

Hayranların bildiği gibi, Kylie ve Travis ilk olarak oğullarının adını verdiler. Kurt Jacques Webster, ancak yedi hafta sonra realite yıldızı artık Wolf adının olmadığını açıkladı. Kylie, gerçek adını açıkladığında Aire 11 aylık olana kadar bekledi ve HollywoodYaşamı Kylie ve Travis’in yeni isme nasıl karar verdiklerine dair ÖZEL istihbarat aldı.

Kaynağımız, “Kylie ve Travis, birkaç nedenden dolayı ‘Aire’ adını seçtiler” dedi. “Birincisi, ilk doğanları Stormi için seçtikleri elemental isimle iyi gitti. Uygun görünüyordu.” İçeriden biri ayrıca “İbranice’de adın Tanrı’nın Aslanı anlamına geldiğini belirtti. Gücü ve cesareti sembolize ediyor.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/08/kylie-jenner-snuggles-son-aire-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir