Kylie Jenner, Paskalya Günü’nde Travis Scott’la Oğul’a Bakışını Paylaştı: Fotoğraf – Hollywood Life


Kylie Jenner, Paskalya Günü'nde Travis Scott'la Oğul'a Bakışını Paylaştı: Fotoğraf – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Chelsea Lauren/REX/Shutterstock

Kylie jenner 2 aylık erkek bebeğine yeni bir bakış attı! Kozmetik CEO’su, oğlunun babasının kollarına sarılmış tatlı bir fotoğrafını yayınladı. Travis Scott30 yaşında, 17 Nisan’daki bir Paskalya Pazarı gönderisinde. Henüz yeni bir isim doğrulamadığı erkek bebek, kırmızı tabanlı, kot pantolonlu ve kırmızı-mavili bir çift siyah deri spor ayakkabısını sallıyor gibi görünüyordu. tişört. Gömlek, Travis’in beyaz bir tişörtün üzerine giydiği ekose mavi-kırmızı düğmeyle uyumluydu.

Kardashianlar on Hulu yıldızı gönderiye bir başlık eklemedi, ancak anneme kamera arkası bir bakış paylaştı Kris JennerÇikolatalı yumurtalarla güzelce ayarlanmış bir masa içeren Paskalya kutlaması. Yenilebilir dekoratif parçaların her birinde, onları açmak için tahta bir çekiçle birlikte buzlanma ile yazılmış aile üyelerinin isimleri vardı! Brunch ve paskalya yumurtası avı, Kylie’nin yeğenlerinin ve yeğenlerinin de dahil olduğu Kris’in devasa Palm Springs malikanesinde görünüyordu. Khloe Kardashiankızı Doğru4 ve kim Kardashiankızı Kuzey8 — ayrıca mevcuttu!

Kylie, 2 Şubat’ta ikinci çocuğunu doğurmasından bu yana, birkaç gün sonra Instagram aracılığıyla onayladığı düşük bir profil tuttu. O sırada, adının Wolf Jacques Webster olduğunu da açıkladı – ancak 21 Mart’ta hamileliğini belgeleyen YouTube videosunu “To Our Son” yayınladığında artık durumun böyle olmadığını söyledi. Bilginize, oğullarımızın adı artık Wolf değil, dedi o sırada. “Gerçekten onun gibi hissetmedik. Sadece paylaşmak istedim çünkü her yerde Wolf’u görüyorum.”

Kylie Jenner, Paskalya Günü'nde Travis Scott'la Oğul'a Bakışını Paylaştı: Fotoğraf – Hollywood Life
Travis Scott ve Kylie Jenner. (Sıçrama Haberleri)

Bu haftanın başlarında, 41 yaşındaki abla Kim, Kylie Skin’in kurucusunun hala doğru ismi seçmeye çalıştığını doğruladı. Fırtınabebek kardeşim. Kim, “Bu gerçekten büyük bir karar” dedi. Kelly ve Ryan. “Hayatta şimdiye kadarki en zor şey bir çocuğa isim koymaktır….Bebeğin doğumundan on gün sonra çocuğunuza isim vermeniz gerekir ve ben onların aceleye getirilmiş gibi hissettiklerini hissediyorum.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/17/kylie-jenner-glimpse-son-easter-travis-scott-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir