Kylie Jenner Paris’teki Maison Margiela’da Mavi Tül Elbise Giydi: Fotoğraf – Hollywood Life


Kylie Jenner Paris'teki Maison Margiela'da Mavi Tül Elbise Giydi: Fotoğraf – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: En İyi Görüntü / BACKGRID

Kylie jenner, 25, Paris Moda Haftası’na geldi. Kylie Cosmetics’in kurucusu, 22 Ocak Pazar günü Maison Margiela defilesine saten detaylı mavi tül ceket tarzı bir elbiseyle geldiğinde kesinlikle muhteşem görünüyordu. Muhteşem takımı lavanta rengi bir çanta ve yine tül kumaşa sarılmış gibi görünen beyaz topuklu ayakkabılarla kombinledi. Kylie imzası olan kuzguni tonlu saçlarını basit bir atkuyruğu şeklinde tuttu ve takımının ön plana çıkmasını sağlamak için nötr, ışıltılı bir makyaj görünümü seçti.

Kylie Jenner Paris'teki Maison Margiela'da Mavi Tül Elbise Giydi: Fotoğraf – Hollywood Life
Kylie Jenner, 22 Ocak’ta Paris Moda Haftası’nda çarpıcı mavi bir takım giydi. (En İyi Görüntü / BACKGRID)

Görüntüler, her ikisi de 11 aylık oğlunun adını doğruladığından beri Kylie Baby CEO’sunun ilk görüntüleri. hava ve ilk fotoğraflarını paylaştı. Doğal olarak aldı instagram ikinci çocuğuyla ilgili güncellemeleri rapçi ve şimdi eski erkek arkadaşıyla paylaşmak Travis Scott. Beyaz bir kalp emojisinin yanına basitçe “AIRE” yazdı ve 4 yaşındaki tatlı bir ayna özçekimini paylaştı. Fırtınaküçük erkek kardeşi. Başka bir sevimli samimiyette, o gülerken bebeği gıdıkladı! Biri uyuyan ve siyah bere içinde rahat kaldığı ve ikincisi dağınık bir önlükle mama sandalyesinde yemek yerken dahil olmak üzere iki solo fotoğrafta çok sevimli görünüyordu.

Kylie Jenner Paris'teki Maison Margiela'da Mavi Tül Elbise Giydi: Fotoğraf – Hollywood Life
Gezi, oğlu Aire’in adını ve fotoğraflarını paylaştığından beri ilk kez oldu. (En İyi Görüntü / ARKA GRUP)

Görüntüleri paylaştıktan kısa bir süre sonra hayranların, İbranice olduğuna inanılan ve “Tanrı’nın aslanı” anlamına geldiğine inanılan Aire adının “Air” veya “Air-ey” olarak telaffuz edilip edilmediği konusunda kafaları karıştı. Instagram hayran hesabına bir yanıt olarak @kyliesnapchat, “Sence hava olarak mı yoksa havadar olarak mı telaffuz edildiğini düşünüyorsun?” kozmetik kralı basitçe “AIR” yanıtını verdi.

2 Şubat 2022’de dünyaya gelen ve Kova burcundaki bebeğe ilk olarak isim verildi. Kurt Jacques Webster – ancak Kylie, kendisinin ve Travis’in geçen Mart ayında bunu değiştirmeye karar verdiklerini açıkladı. Açıkladığı orijinal isim, kız kardeşi tarafından önerildi. Khloe Kardashian – süre Jacques Webster Travis’in doğum adıdır.

“Khloe, imzalamamızdan önceki gün, ‘Ya Wolf?’ dedi. Ve ‘WW’yi beğendim. Ben de o an Wolf Webster’ı koydum. Ama doğum belgesini imzaladıktan hemen sonra, gibiydim… az önce ne yaptım? Bu onun hikayesinin bir parçası ama adı değişti” dedi. Kardashiansolanları açıklığa kavuşturmak.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/22/kylie-jenner-blue-tulle-dress-maison-margiela-show-paris-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir