Kylie Jenner, Paris Moda Haftası İçin İlmik Benzeri Kolye Taktı: Fotoğraflar – Hollywood Life


kylie kolye


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Paris Moda Haftası için şok edici bir şey yapacak biri varsa, o da Kylie jenner, 25. Siyah kadife Schiaparelli elbisesiyle sahte bir aslan başı salladıktan saatler sonra, makyaj ustası 23 Ocak’ta başka bir benzersiz topluluğa hayranlarını şok etti. İlginç bir şekilde, tartışmayı başlatan vücudu saran mavi elbise değildi, ama bunun yerine Kylie’nin boynundaki ilmik benzeri kolye. Kıyafet sadece neredeyse yere kadar uzanan elbiseden oluşmuyordu, aynı zamanda eski milyarder şeffaf güneş gözlükleri ve pembe payetli botlarla da aksesuarlardan oluşuyordu.

kylie kolye
Kylie Jenner, 23 Ocak’ta Givenchy’de. (MEGA)

Görünümle Paris sokaklarına çıktıktan sonra, iki çocuk annesi Instagram’da bir paylaşımda bulundu. fotoğraf döngüsü tartışmalı mücevher parçasıyla. Kylie gönderiye altyazı koymadı, ancak 379 milyon takipçisinin söyleyecek çok şeyi vardı. Alınma [sic] ama beni moda danışmanın olarak tutmalısın. Kral Kylie’nin takipçilerinden biri, “Seni çok hayal kırıklığına uğrattım” diye yazarken, bir başkası “Daha iyi bir stiliste ihtiyacın var” diye seslendi.

Daha fazla çevrimiçi moda tutkunu da Kylie’nin açıklama parçasına tepki vermek için Twitter’a gitti. İNSANLAR kolye hakkında tweet attı. Bir Twitter kullanıcısı yanıt olarak “Sadece kötü bir tat bırakıyor” dedi, bir diğeri ise katma, “Kylie asla öğrenmez.” Üçüncü bir takipçi, konuyu aydınlatmaya çalıştı ve Kylie’nin önceki topluluğuna atıfta bulundu. “Belki de aslanı tuzağa düşürmek için kullanmayı planlıyordur?” yazdı göz devirme emojisi ile birlikte. Elbise, botlar ve kolye, özellikle pistteki aksesuarı da öne çıkaran Givenchy tarafından tasarlandı (bkz. FOTOĞRAF BURADA).

Kylie’nin yukarıda bahsedildiği gibi şok edici takı seçimi, Pazartesi günü Paris Haute Couture Moda Haftası’na katılırken Schiaparelli defilesi sırasında sahte bir aslan başı takmasından saatler sonra geldi. Model olarak sahte bir hayvanı sallayan tek A-lister o değildi. Naomi Campbell, İrina Shaykve Şalom Harlow, hepsi pistte hayvanları spor yaptı. 37 yaşındaki Kylie ve Irina, eşleşen aslan kafalarıyla ikizlenirken, Naomi siyah bir kurtla spor yaptı ve Shalom, nadir bir sahte kar leoparı görünümü salladı. Tasarımcıya göre elle boyanmış hayvan başlarının tamamı “köpük, reçine, yün ve ipek taklit kürk” kullanılarak yaratıldı. Instagram sayfası.

Cesur moda bir yana, her iki parça da Kylie Cosmetics’in kurucusu oğlunun fotoğraflarını piyasaya sürmesinden iki gün sonra geldi. hava11 ay, açık instagram. Fotoğraflara sadece erkek bebeğinin adını yazdı, bu da halkın aylardır bilmediği bir lakaptı. Başlangıçta oğlunun adı yasal olarak Wolf Webster’dı, ancak 8 Eylül 2022’de yaptığı bir röportajda adının bu olmayacağını söyledi. James Corden ile Geç Geç Gösteri. Esmer bomba, her iki çocuğunu da erkek arkadaşıyla paylaşıyor. Travis Scott31. Rapçi ve Kylie kısa bir süre önce (yine) tatil nedeniyle ayrıldılar, başına Biz Haftalık’s 7 Ocak hikayesi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/23/kylie-jenner-noose-like-necklace-paris-fashion-week-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir