Kylie Jenner, Oğlunun Adının ‘Yasal Olarak’ Kurt Olduğunu Söylüyor – Hollywood Life


Kylie Jenner, Oğlunun Adının 'Yasal Olarak' Kurt Olduğunu Söylüyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/Shutterstock

benziyor Kylie jenner hayranlarının yeni bebeğinin adını tahmin etmesini sağlayacak! 24 yaşındaki makyaj ustası uğradı James Corden ile Geç Geç Gösteri 8 Eylül Perşembe günü ve 7 aylık oğlunun adını kendisi ve bebek babasından sonra açıklamaya hala hazır olmadığını açıkladı. Travis Scott orijinal takma adlarının “Wolf” tam olarak uygun olmadığına karar verdiler.

Kylie, annesinin yanında otururken James’e “Resmi olarak yasal olarak ismi değiştirmedik” dedi. Kris Jenner. “Adı hâlâ Wolf. Pasaportu Wolf, ama adı bu olmayacak. Sadece bekliyoruz.”

James, sırrın ne kadar süre saklanması gerektiği hakkında bir şaka yaptıktan sonra, Kris kendi espri anlayışıyla araya girerek, “Yani biz ona boşuna ‘Andy’ mi dedik?”

Kylie – 4 yaşındaki kızı da paylaşıyor Fırtına Travis ile birlikte – ebeveynlerin neşe demetinden “Kurt” olarak bahsetmediklerini, ancak üzerinde hala bir soru işareti asılı olduğu için diğer adı paylaşmaya hazır olmadıklarını söylemeye devam etti. Realite yıldızı, “Travis bazen … bir gün ‘Oooh, bu isim çok havalı’ diyecek ve tekrar değiştirecek” dedi. “Yani resmi olarak muhtemelen değiştirmeyeceğiz…”

“21 yaşında,” dedi Kris yine başka bir şakayla.

Bununla birlikte, segmentin sonunda Kylie, bir isimle “bölgeye girdiklerini” açıkladı. James, oğluna hala bir hayvanın adının verilip verilmediğini sorduğunda Kylie, durumun böyle olmadığını söyledi. “Büyük bir ayrıcalık var!” James bağırdı.

Talk show, Kylie’nin ikinci kez doğum yaptıktan sonra biraz mücadele ettiğini ortaya çıkarmak için bir TikTok yapmasından sonra geliyor. 2017 şovundan bir ses ısırması kullanarak, Kylie’nin Hayatı, Kylie sözlerine şöyle devam etti: “Kişiliğimi geri alıyorum gibi. Yeniden kendim gibi hissediyorum. Gerçekten kendim değildim.” Klibi, “doğum sonrası hormonlarınız dengelenmeye başladığında.

Kylie, Travis ile erkek bebeklerini memnuniyetle karşıladığından beri hamilelik sonrası mücadeleleri hakkında ilk kez açılmıyor. Mart ayında Instagram’da bunun hakkında konuştu. “Doğum sonrası annelerime doğum sonrasının kolay olmadığını söylemek istiyorum” diye itiraf etti. “Bu deneyim benim için kişisel olarak kızımdan biraz daha zor oldu.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/09/kylie-jenner-son-name-wolf-legally/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir