Kylie Jenner Makyaj Hattı Partisi İçin Deri Tulum Rocks: Video – Hollywood Life


Kylie Jenner, 5 Nisan’da Kendall Jenner ile yaptığı son işbirliğini kutlayan bir lansman için deri bir tulum içinde cızırdadı.

2 aylık oğluyla vakit geçirirken, Kylie jenner Kylie Cosmetics’in ablası ile yaptığı son işbirliğini kutlamak için anne olmaya ara verdi Kendall Jenner, 26. Gösterişli parti öncesinde Kylie, Instagram Story’de geceye uyumunu gösterdi. 24 yaşındaki makyaj ustası, neon eldivenli deri tulumunu salladı.

Kylie, Instagram’da da gösterdiği bir Lamborghini ile partiye gitti. Kutlama, Los Angeles’taki Osteria Mozza’da yapıldı ve çarpıcı çiçek süslemeleri vardı. Masanın merkezinde muhteşem mor ve beyaz çiçekler ve mumlar vardı. Yeni koleksiyonları 6 Nisan’da çıkıyor.

Kylie’ye annesiyle birlikte Kendall katıldı Kris Jenner66 yaşındaki küçük bir konuşma yaptı. Kris, kızları hakkında “Hayatım boyunca kimseyle daha fazla gurur duyamazdım” dedi. Khloe Kardashian37 yaşındaki kız kardeşlerine de destek olmak için dışarı çıktı. Khloe’nin Instagram Hikayesi, partinin temalı kokteyller, “The Kenny” ve “The Kylie” olduğunu ortaya çıkardı.

Kutlama, Kylie’nin ikinci çocuğunu doğurmasından bu yana ilk kez kamuoyu önüne çıktı. Travis Scott30. Kylie ve Travis kısa süre önce kızlarını aldılar. Fırtına4, Disneyland’e yalnız bir gezide.

Erkek bebekleri 2 Şubat 2022’de, kızlarının doğum gününden sadece bir gün önce doğdu. Kylie, dünyaya “To Our Son” videosunu yayınlayana kadar doğum yaptıktan sonra oldukça MIA oldu. Kylie ve Travis, 2018’de doğduğunda Stormi için benzer bir video yaptılar.

Kylie jenner
Kylie Jenner, Stormi’yi doğurduktan sadece aylar sonra 2018’de Met Gala’da. (David Fisher/Shutterstock)

“Oğlumuza” videosu yayınlandıktan sonra Kylie, kendisinin ve Travis’in aslında oğullarının adını değiştirdiklerini duyurdu. “Kurt”, doğum belgesinde küçük Webster’a verilen isimdi, ancak Kylie, “gerçekten kendisi gibi hissetmediğini” açıkladı. Kylie ve Travis, oğullarının yeni adının ne olduğunu henüz açıklamadı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/06/kylie-jenner-leather-jumpsuit-kendall-makeup-launch-party-video/

Yorum yapın