Kylie Jenner Kylie Swim’i Kapatıyor – Hollywood Life


Kylie Jenner Kylie Swim'i Kapatıyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA


için bir sargı olabilir Kylie jennerKylie Swim hattı. 25 yaşındaki realite yıldızı, bir süredir markayı sosyal medya aracılığıyla tanıtmadı ve kartal gözlü hayranlar bunu fark etti. internet sitesi bir süredir yeni ürün eklemedi. Bunun ötesinde, elde edilen belgeler Güneş Kylie’nin hukuk ekibinin ticari markayı “terk ettiğini” belirtin. Taranmış bir PDF, Mayıs 2021 ticari marka başvurusunun “ÖLÜ/BAŞVURU/Reddedildi/Yok Edildi veya Geçersiz Oldu” olarak etiketlendiğini söylüyor.

Aylarca süren alaydan sonra Kylie, nihayet 21 Ağustos’ta Kylie Swim serisini küratörlüğünde bir kapsül koleksiyonuyla düşürdü. Parlak sarı, turuncu ve ayrıca fuşya ombre içeren renkler ve kesimler yaza hazırdı. Kylie Swim ayrıca çapraz çapraz tek parça ve büstiyer tarzı monokini içeren geleneksel olmayan kesimler de sundu. Mayo serisi karışık eleştiriler aldı, ancak bazı hayranlar bir Reddit dizisine göre görünüşte kapanma nedeniyle “hayal kırıklığına uğradı”.

Piyasaya sürüldükten kısa bir süre sonra, hat kalite ve uyum açısından karışık eleştiriler aldı – belki de hattın sessiz bir şekilde sarılmasının nedeninin bir parçası. Ancak bir hayran, Kylie’nin insanlara Kylie Swim’i tekrar deneyimlemelerini sağlamak için ikinci bir koleksiyon çıkarmasını istedi. “Bir damla daha yapmaları gerekirdi. İlk felaketten sonra, iyileşip iyileşmeyeceğini görmek için merak vardı. Bundan çıkar sağlamalı ve sonra kefaletle kurtulmalıydı” diye yazdılar.

Kylie Swim lansmanından kısa bir süre sonra, kozmetik CEO’sunun erkek arkadaşıyla ikinci çocuğunu beklediğine dair haberler çıktı. Travis Scott31. Yıldız, hamileliğini kucaklarken görünüşe göre terfi konusunda yavaşladı ve Kylie Swim Instagram hesabı yalnızca sınırlı sayıda gönderi gösteriyor – sonuncusu neredeyse iki ay önce Haziran ayındaydı.

Yüzme çizgisi başlatan ilk Kardashian-Jenner kardeş değil: kim Kardashian, 41, popüler SKIMS etiketini Nisan ayında çok çeşitli karıştır ve eşleştir su parçalarını içerecek şekilde genişletti. Vücuda dahil olan seri, minik bikinilerden tam kapatan bisiklet şortlarına ve kısa üstlere kadar her şeyi sunar ve en son yaz için tam zamanında metalik bir koleksiyon çıkardı. Khloe Kardashian ve Emma GredeGood American’ın da 2020’de lansmanı yapılan yüzmesi var.

Kylie Swim’in ötesinde Kylie, Kylie Cosmetics ve yan ürün Kylie Swim dahil olmak üzere bir dizi başka başarılı işletmeye sahiptir. Girişimci, ikinci hamileliğinin ortasında bebek markası Kylie Baby’yi de piyasaya sürdü.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/23/kylie-jenner-shuts-down-kylie-swim/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir