Kylie Jenner, Kylie Cosmetics’te Sağlıksız Protokol İddiasını Reddetti


Ancak Kevin, verdiği yanıttan memnun değildi ve ürün gibi görünen bir şey içeren endüstriyel bir mikserin yanında dururken “KKD’siz veya saçınız arkadan bağlanmamış” olarak resmedildiğini not etti. “Ayıp bana mı? HAYIR, sana ayıp,” diye cevap yazdı. “Hatanın sorumluluğunu al ve yoluna devam et.”

Kylie, Kevin’in son yorumuna halka açık bir şekilde yanıt vermedi. E! Kylie’nin bir üretim tesisinde olup olmadığını doğrulamadı.

Bu, Kylie’nin güzellik imparatorluğunu ilk savunuşu değildi. Kylie Cosmetics’in piyasaya sürülmesinden sadece iki yıl sonra, 2016’da Kylie, makyaj markasının müşteri şikayetlerinin ardından Better Business Bureau’dan F notu almasının ardından “nefret edenler”e karşılık verdi.

“Öğrenmeye devam ediyorum ve sadece herkesi mutlu etmek istiyorum. Birçoğunuz konuştuğu için, Better Business Bureau’nun gerçekleri inceleyip notu değiştirdiğini size söylemekten heyecan duyuyorum” dedi. o sırada web sitesinde yayınlanan bir bildiri. “İşim için gelen insanlardan bıktım ve bıktım. Kylie’s Cosmetics ile ilgili her şeyi seviyorum ve onu korumak, geliştirmek ve sizi mutlu etmek için her gün elimden gelen her şeyi yapacağım.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1340861/kylie-jenner-fires-back-at-claim-of-unsanitary-protocols-at-kylie-cosmetics?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir