Kylie Jenner Kozmetik Çekimi İçin Çıplak Üstte: Fotoğraflar – Hollywood Life


Kylie Jenner Kozmetik Çekimi İçin Çıplak Üstte: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Broadimage/Shutterstock

Kylie jenner bir anda kameraya hazır görünen ender güzelliktedir. 22 yaşındaki makyaj ustası, en son kozmetik şirketi fotoğraf çekimine hazırlanırken kendi fotoğraflarını paylaşırken haklı olduğunu kanıtladı. 28 Mayıs Cumartesi günü Instagram’a giren Kylie, iki çocuklu anneden kapak kızına anında dönüşümünü gösterdi! Kusursuz gönderiye “shot dayz @kylie Cosmetics” yazdı.

Göz alıcı sosyal medya teklifi, Kylie’nin ikinci çocuğunu karşıladıktan sonra biraz mücadele ettiğini ortaya çıkarmak için bir TikTok yaptıktan sonra geliyor. Travis Scott Şubatta. 2017 şovundan bir ses parçası kullanarak, Kylie’nin Hayatı, Kylie sözlerini şöyle sürdürdü: “Kişiliğimi geri alıyorum gibi. Yeniden kendim gibi hissediyorum. Gerçekten kendim değildim.” Klibe, “doğum sonrası hormonlarınız dengelenmeye başladığında” yazdı.

Kylie, Travis ile adı henüz açıklanmayan erkek bebeklerini doğurduğundan beri, hamilelik sonrası mücadeleleri hakkında ilk kez açılmıyor. 3 yaşındaki kızı da paylaşan realite yıldızı Fırtına rapçi ile Mart ayında Instagram’da konuştu. “Doğum sonrası annelerime doğum sonrasının kolay olmadığını söylemek istiyorum” diye itiraf etti. “Bu deneyim benim için kişisel olarak kızımdan biraz daha zor oldu.”

Kylie, geçtiğimiz Anneler Günü’nde ebeveyn olmakla ilgili hislerinde de vardı. Kızı Stormi’nin ve oğlunun ellerinden birinin bir sürü fotoğrafını ve klibini paylaştı. Kylie henüz nasıl göründüğüne dair bir fotoğraf paylaşmadı. Belirtildiği gibi, bir noktada onu aramaya karar vermiş olmalarına rağmen, adı da bir gizemdir. Kurt Webster. Ancak ismi teyit ettikten haftalar sonra Kylie, ismi değiştirmeye karar verdiklerini açıkladı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/29/kylie-jenner-nude-top-cosmetics-shoot-photos/

Yorum yapın

SMM Panel