Kylie Jenner, Kendisinin ve Travis Scott’ın Erkek Bebeklerinin İlk Tam Fotoğrafını Paylaştı


Dünya, tanışın Kylie jenner ve Travis Scottoğlu hava.

Kardashianlar yıldız, yüzünün ilk fotoğrafını yayınlayarak hayranlarını kendisini ve rapçinin oğlunu tanıttı. 21 Ocak’ta Instagram.

Aire’in yeni isminin de ortaya çıktığı gönderide, küçük olanın mama sandalyesinde ve annesinin kalçasında çekilmiş fotoğrafları yer aldı.

Kylie ve Travis oğullarını 2 Şubat’ta karşıladılar ancak gelişiyle ilgili haberi takipçileriyle paylaşmak için 6 Şubat’a kadar beklediler. Aynı zamanda 4 yaşındaki kızlarının da ebeveyni olan ikili, o sırada Fırtına Websteryeni doğan bebeğin elinin fotoğrafını mavi kalp emojisi ve doğum tarihi ile birlikte Instagram’da paylaştı.

Sadece birkaç gün sonra Kylie ve Travis erkek bebeklerinin adını koyduklarını açıkladılar. Kurt. Ancak, bu lakap uzun sürmeyecekti. Kylie, 21 Mart’ta Instagram Hikayelerinde yaptığı bir gönderide, “Bilginiz olsun, oğullarımızın adı artık Wolf değil.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1320082/kylie-jenner-shares-first-full-photo-of-her-and-travis-scott-s-baby-boy?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir