Kylie Jenner, Kendall ve Arkadaşı Fai ile Akşam Yemeğinde Parlıyor – Hollywood Life


Kylie Jenner, Kendall ve Arkadaşı Fai ile Akşam Yemeğinde Parlıyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Kylie jenner25 yaşında, kız kardeşiyle kaliteli zaman geçirdi Kendall Jenner, 26, 26 Ağustos’ta ve ikisi de harika görünüyordu! Makyaj patronu ve modele bir arkadaş katıldı Fai Khadra Wally’nin Brentwood, CA’daki restoranında akşam yemeğinin tadını çıkarırken. Kylie için uzun kollu, vücuda oturan uzun siyah bir elbise ve topuklu ayakkabılar ve Kendall için kolsuz siyah bir üst ve uyumlu pantolonlar da dahil olmak üzere şık siyah kıyafetler giydiler.

Kylie jenner
Akşam yemeği sırasında Kylie Jenner. (arka plan)

Bir noktada, saçını da at kuyruğu yapan Kylie, görünümüne güneş gözlüğü eklemeden önce restoranın dışında araba sürerken görüldü. Kendall saçlarını kestirmişti ve iki kız da moda seçimleriyle mükemmel uyum sağlayan makyajlar yapmış gibi görünüyordu. Olay yerine gelirken ve olay yerinden ayrılırken fotoğraflandılar ve kameralara pek dikkat etmediler.

Kylie Jenner, Kendall Jenner, Fai Khadra
Kylie Jenner, en son akşam yemeği gezileri sırasında arabada Kendall Jenner ve Fai Khadra ile birlikte araba kullanıyor. (arka plan)

Kız kardeşlerin son çıkışı, Kylie’nin makyaj markası Kylie Cosmetics ve Ulta Beauty’nin lansman partisine katılmak için manşetlere çıkmasından sonra geldi. Beyaz uzun kollu, düğmeleri açık, etekli ve altına uyumlu bir korse giymişti. Ayrıca saçları yüksek bir saç modeliyle toplandığı için beyaz topuklu ayakkabılar ve kalın beyaz çerçeveli güneş gözlükleri takmıştı.

Kylie’ye kızı katıldı Fırtına, 4, kendi şık kıyafeti içinde çok sevimli görünüyordu. Kolsuz metalik gümüş bir elbise ve beyaz spor ayakkabılar içeriyordu. Ayrıca eşleşen bir çanta taşıdı ve dışarıda yürürken annesinin elini tutarken güneş gözlükleriyle görünümünü tamamladı. Sevecen anne, partiye girdikten sonra muhteşem promosyon fotoğrafları için poz vermek için biraz uzaklaştı.

Kylie’nin Stormi’ye ek olarak, ablası gibi başka aile üyeleri de vardı. kim Kardashian, onu desteklemek için lansman partisine gelin. SKIMS yaratıcısı aynı zamanda kendi seçtiği kıyafette de inanılmaz görünüyordu; bunlar arasında sırtın altına kadar inen, bolca teni ortaya çıkaran siyah bir body ve siyah uyluk-yüksek çizmeler vardı. Ayrıca saçlarını arkaya atmış, sallanan güneş gözlükleri ve oval şekilli kalın gümüş küpeler takmıştı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/27/kylie-jenner-dinner-date-kendall-fai-khadra-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir