Kylie Jenner, Jordyn Woods ile Buluşmasından BTS Fotoğrafını Paylaştı


Tristan başlangıçta iddiaları reddetse de, Jordyn sonunda sporcuyu spor yaparken öptüğünü itiraf etti. Kırmızı Masa Sohbeti.

Mart 2019’daki görünüşü sırasında “Orada olmamalıydım bile,” diye açıkladı ve kendisinin ve Tristan’ın sadece sarhoş olduğu için öpüştüğünü belirtti. “Ona bir kez bile kucak dansı yapmadım, onunla sevişmedim, her yerinde oturdum. Bir kez bile halka açık alandan ayrılmadık, bir yatak odasına gitmedik, bir banyoya gitmedik. Hepimiz göz önündeydik.”

Kızlarını kucaklayan Khloe ve Tristan Doğru Nisan 2018’de skandalı takip eden aylarda ayrıldı. (Çift daha sonra 2020’de yeniden bir araya gelecek ve 2021’in sonlarında tamamen ayrılıp oğullarını karşılayacaktır. tatum sonraki Temmuz).

Ve Jordyn, Khloe ve Tristan’ın 2019’daki ayrılığının arkasındaki nedenin kendisi olmadığı konusunda kesin olsa da, Good American’ın kurucusu o zamandan beri silinmiş bir tweet’te şöyle yazdı: “BTW, ailemin dağılmasının nedeni SENSİN!”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1380763/kylie-jenner-shares-bts-photo-from-day-of-her-reunion-with-jordyn-woods?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir