Kylie Jenner Hangi Kız Kardeşiyle En Az Ortak Noktaya Sahip Olduğunu Paylaşıyor


Kylie jenner gerçek tutuyor.

25 yaşındaki Kardashian-Jenner’ın en küçük kardeşi olarak aile dinamikleri hakkında bir iki şey biliyor. Ve yakın zamanda kız kardeşlerinden hangisinin—Kourtney Kardashian, kim Kardashian, Khloe Kardashianveya Kendall Jenner– onunla en az ortak noktası var.

“Kendall,” Kylie söylenmiş Vanity Fair İtalya, İngilizce’ye çevrildi. “Hiç şüphesiz Kendall. Ne derler biliyor musun? Zıtlar birbirini çeker. Bizde de bu böyle.”

Ve son zamanlarda kendini en yakın hissettiği kız kardeşine gelince?

Kylie Cosmetics’in kurucusu, “Zamanla değişiyor. Şu anda Kim,” dedi. “Kim son zamanlarda çok değişti. Çok bağlıyız, bir şeye ihtiyacım olduğunda aradığım ilk kız kardeş o oluyor. Son zamanlarda buna benzer pek çok deneyim yaşıyoruz.”

Ama bu, kız kardeşlerinin her birini söylemek değil sahip değil yıllar boyunca ona değerli dersler verdi.

Kylie, “Khloé bana şefkat ve affetme yeteneği öğretti” dedi. “Kendall—arkadaşlığın ve koşulsuz sevginin önemi, Kourtney—sağlığın değeri ve yüzeysel olmama ihtiyacı, Kim—güç ve her zaman kendinize bunu ne olursa olsun yapabileceğinizi söyleme yeteneği. Kim gerçekten güçlü , gerçekten dayanıklı.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1365728/you-ll-be-surprised-by-which-sister-kylie-jenner-says-she-has-the-least-in-common-with?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir