Kylie Jenner Görünüşe Göre 2 Numaralı Bebeğin Henüz Bir Adı Olmadığını Doğruladı


Ne söyleyebiliriz? İyi şeyler zaman alır.

Dört haftadan biraz daha az bir süre sonra Kylie jenner ikinci çocuğu olduğunu ortaya çıkardı Travis Scott artık adı yoktu Kurt24 yaşındaki erkek bebekleri için yeni bir isim sağlamlaştırma sürecinde olduklarına dair bir ipucu vermiş gibiydi.

10 Nisan’da Kylie, 4 yaşındaki kızlarıyla birlikte FırtınaStormi’nin kuzeninin gösterişli doğum günü partisine katıldı, gerçek Thompson. Ve kutlamada, diğer gönderilerin yanı sıra, Kylie Cosmetics kurucusu hem Stormi’ye verilen hediye sepetlerini gösterdi hem de tahmin ettiğiniz gibi: Baby Webster (ikisi de etiketliydi).

Kaçırdıysanız, Şubat ayı sonlarında erkek bebeklerini karşıladıktan yaklaşık bir ay sonra Kylie, Instagram’da kendi adına geldiğinde farklı bir yöne geçmeye karar verdiklerini açıkladı.

Mart ayı sonlarında bir Instagram Hikaye gönderisinde “Bilginize göre oğullarımızın adı artık Wolf değil” diye yazdı. “Gerçekten o olduğunu düşünmedik. Sadece paylaşmak istedim çünkü Wolf’u her yerde görüyorum.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326764/kylie-jenner-seemingly-confirms-her-and-travis-scott-s-baby-boy-still-doesn-t-have-a-name?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın