Kylie Jenner Gece Dışarı Çıkmak İçin Siyah Deri Mini Etek: Fotoğraflar – Hollywood Life


Kylie Jenner Gece Dışarı Çıkmak İçin Siyah Deri Mini Etek: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Kylie jenner en iyilerden öğrendikten sonra en göz alıcı moda tutkunlarından biri haline geldi: kızkardeşleri! 22 yaşındaki KarJenner güzeli, 17 Haziran Cuma gecesi Instagram’da bir derginin kapağından fırlamış gibi görünen inanılmaz fotoğraflarını paylaştı. Siyah deri mini eteği, pırıl pırıl pembe topukluları ve koyu renk ceketiyle sallanan iki çocuk annesi, küstah sosyal medyanın yıldızıydı. Kylie, görülebilen bir çırpıda yazdı burada“dün gece.”

Kylie jenner
Kylie Jenner, 17 Haziran 2022’de Instagram’da muhteşem bir fotoğrafını paylaştı. (MEGA)

IG teklifi, Kylie’nin ikinci çocuğunu karşıladıktan sonra biraz mücadele ettiğini ortaya çıkarmak için bir TikTok yaptıktan sonra geliyor. Travis Scott Şubatta. 2017 şovundan bir ses parçası kullanarak, Kylie’nin Hayatı, Kylie sözlerini şöyle sürdürdü: “Kişiliğimi geri alıyorum gibi. Yeniden kendim gibi hissediyorum. Gerçekten kendim değildim.” Klibe, “doğum sonrası hormonlarınız dengelenmeye başladığında” yazdı.

Kylie, Travis ile adı henüz açıklanmayan erkek bebeklerini doğurduğundan beri, hamilelik sonrası mücadeleleri hakkında ilk kez açılmıyor. 3 yaşındaki kızı da paylaşan realite yıldızı Fırtına rapçi ile Mart ayında Instagram’da konuştu. “Doğum sonrası annelerime doğum sonrasının kolay olmadığını söylemek istiyorum” diye itiraf etti. “Bu deneyim benim için kişisel olarak kızımdan biraz daha zor oldu.”

Kylie, geçtiğimiz Anneler Günü’nde ebeveyn olmakla ilgili hislerinde de vardı. Kızı Stormi’nin ve oğlunun ellerinden birinin bir sürü fotoğrafını ve klibini paylaştı. Kylie henüz nasıl göründüğüne dair bir fotoğraf paylaşmadı. Belirtildiği gibi, bir noktada onu aramaya karar vermiş olmalarına rağmen, adı da bir gizemdir. Kurt Webster. Ancak ismi teyit ettikten haftalar sonra Kylie, ismi değiştirmeye karar verdiklerini açıkladı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/18/kylie-jenner-black-leather-mini-skirt-night-out-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir