Kylie Jenner, Erkek Bebeğinin Air Jordan Spor Ayakkabılarını Gösterdi: Video – Hollywood Life


Kylie jenner


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: David Fisher/Shutterstock

“Oğlumun şirin ayakkabılarına bak!” Kylie jenner ışınlanmış son bir Instagram hikayesi sosyal medya platformunda paylaştı. 24 yaşındaki realite yıldızı, hayranlarına taze, leylak rengi 200 dolarlık Travis Scott X Air Jordans içinde üç aylık bebeğine bir bakış attı. “Daha yürüyemiyor bile!” Kylie, sevimli küçük ayakları oldukça şık ayakkabılarla göstererek sözlerini tamamladı.

Kylie, paylaştığı erkek bebeği hakkında hala oldukça ketum davranıyor. Travis Scott. Eskiden Wolf olarak bilinen bebeği 2 Şubat 2022’de doğdu (2.2.22 olarak da bilinir). Büyük haberi, bebeğinin minik elini tutuşunun sevimli bir görüntüsünü paylaşarak açıkladı. Travis ve Kylie’nin erkek bebeklerinin iki adında üç yaşında bir ablası var. Stormi Webster.

Yüzünü kameralardan uzak tutmasına rağmen, kardashianlar star, geçtiğimiz günlerde bir aylık bebeğinin ismiyle ilgili bazı büyük haberler verdi. Başlangıçta erkek bebeğinin adını açıklarken Kurt Jacques Webster, artık durum böyle değil. İki çocuk annesi, büyük haberi paylaşmak için Instagram Hikayesine gitti. “Bilginize göre oğullarımızın adı artık Wolf değil,” diye açıkladı. “Gerçekten onun gibi hissetmedik. Sadece paylaşmak istedim çünkü her yerde Wolf’u görüyorum.”

Kylie şimdiye kadar hamileliği hakkında pek bir şey paylaşmamış olsa da, daha savunmasız olmaya hazır olduğu açık. Kısa süre önce, erkek bebeği doğduğundan beri doğum sonrası sorunlarla nasıl mücadele ettiğini anlattı. Siyah bir bluz giyen Kylie, 15 Mart’ta bir Instagram videosunda “Doğum sonrası annelerime doğum sonrası kolay olmadığını söylemek istiyorum” dedi.

“Zihinsel, fiziksel, ruhsal olarak kolay değil, sadece çılgınca” diye devam etti. “Bunu söylemeden hayata geri dönmek istemedim çünkü … şu anda bunu yaşayan diğer anneler için bence internete girebiliriz ve bu diğer insanlar için çok daha kolay görünebilir ve bize baskı yapabilir. , ama benim için de kolay olmadı. Zor oldu. Bugün bu antrenmana geleceğimi düşünmemiştim bile ama buradayım ve daha iyi hissediyorum. Yani, buna sahipsin.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/04/kylie-jenner-son-air-jordan-sneakers-video/

Yorum yapın