Kylie Jenner, Doğum Sonrası Yolculuğun Ortasında Ağrıyla Başa Çıktığını Söyledi


Kylie jenner hayranlarını doğum sonrası fitness yolculuğunda güncel tutuyor.

Bir erkek bebek dünyaya getirdikten dört ay sonra, 24 yaşındaki genç, antrenman rutinine bir bakış attı ve spor kıyafeti içindeki fotoğrafını “Boş gün yok!” yazdı. Ancak, bu en kolay spor salonu seansı değildi. Kardashianlar yıldız. Koşu bandında kendi videosunun yanında, “Bu sefer tonlarca sırt ve diz ağrısıyla uğraşıyorum, bu yüzden antrenmanlarımı yavaşlatıyor,” diye yazdı, “ama yeniden güçlenmek için bir görevdeyim.”

Kylie, son birkaç aydır yaptığı antrenmanları belgeliyor. Travis Scott oğullarını karşıladı. Nisan ayında, özünün bir fotoğrafını yayınladı ve “Karın kaslarım sonunda geri dönmeye çalışıyorum” yazdı. Go-to-egzersiz rutinine gelince, makyaj patronu o ayın ilerleyen saatlerinde bunun yürüyüş ve Pilatesin bir kombinasyonu olduğunu paylaştı.

“Bu hamilelikte tekrar 60 libre aldım,” diye yazmıştı o sırada, “sadece sağlıklı ve sabırlı olmaya çalışırken 40 libre düştü.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1334574/kylie-jenner-says-she-s-dealing-with-pain-amid-postpartum-journey?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel