Kylie Jenner Dar Siyah Elbiseyle Dans Ediyor: Video – Hollywood Life


Kylie jenner


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Kylie jenner, 24, TikTok’ta ortalığı ısıtıyor! Küresel kozmetik devi, 13 Temmuz Çarşamba günü platformda yayınlanan eğlenceli bir dans videosuyla 42,4 milyon takipçisini memnun etmek için son moda video klip platformuna gitti. Akşam klibinde Kylie, önünde dans ederken vücuda oturan siyah kolsuz bir sütun elbisesini sallıyordu. Grupo La Cumbia’nın “Cumbia Buena” şarkısına sürgülü cam kapı. Videonun üzerine eğlenceli bir filtre yerleştirdi, bu da vücudunun farklı açılarını göstermek için periyodik olarak döndüğünde görüntüsünün kıvranıyormuş gibi görünmesine neden oldu. Saçlarını topladı ve görünümü mükemmel bir manikürle tamamladı.

@Kylie jenner

♬ Cumbia Buena – Grupo La Cumbia

Reality TV maven’in çekici videosu, rapçi olan ikinci çocuğunu doğurmasından sadece beş ay sonra geldi. Travis Scott, 31. Son 2 Şubat doğumu, yanıt vermek için yorumlar bölümüne giden Kylie’nin TikTok izleyicisinde kaybolmadı. Bir takipçi, “Bu bana Kylie’ye teşekkür etti, serotonin verdi” yorumunu yaparken, bir diğeri, “İki çocuktan sonra hala bir elmas gibi görünüyor kraliçe kraliçe.”

Kylie, oğlunu doğurduktan sonra göz alıcı varlığına zahmetsizce geri dönmüş gibi görünüyor. annesi Stormi Webster4 yaşında, Travis’i yüksek profilli performansından önce desteklediği Mayıs ayında gümüş bir sütun elbisesiyle Billboard Müzik Ödülleri’nde ikonik kıvrımlarını sergiledi. Ve Anneler Günü için onu gerçekten özel bir deneyim için Turks ve Caicos Adaları’na götürdü.

Bir kaynak, “Travis, Kylie’yi Anneler Günü için götürmek istedi çünkü ona gerçekten onun için ne kadar özel olduğunu göstermek istedi” dedi. HollywoodYaşam MAYIS AYINA ÖZEL. “Tekrar performans sergilemeye ve turneye çıkmaya hazırlanıyor ve sadece onlarla ve çocuklarıyla kurtulmanın çok özel olacağını düşündü.” Kaynak, gezinin özel olmasına rağmen, ünlü çift için bir nişanın hala beklemede olduğunu da sözlerine ekledi.

Kylie jenner
Kylie Jenner (MEGA)

“Travis, bu kaçışın çok anlamlı olduğundan ve şimdiye kadarki en iyi Anneler Günü’nü geçireceğinden emin olmak için hiç durmadı,” dediler. “Nişan olarak, Kylie’nin ailesi bunun için çok uğraşıyor ve herkes onun yakında evlenme teklif etmesini umabilir.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/13/kylie-jenner-dances-tight-black-dress-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir