Kylie Jenner, Billboard Ödüllerinde ‘Kardashians’ Üzerine Travis Scott’ı Övdü – Hollywood Life


kylie jenner ravis scott


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Xavier Collin/Image Press Agency/MEGA

sezon finali üzerine Kardashiansekip Las Vegas’a bir gezi yaptı Kylie jenner ortağını destekledi, Travis Scott Mayıs 2022’de Billboard Müzik Ödülleri’nde çifte kızları da eşlik etti. Fırtına Webster, seyahatte. Kylie, bölüm sırasında aile hayatı hakkında bazı nadir bilgiler verdi.

İlk olarak Kylie, Balmain elbisesi için prova yaptırdı. “Beni nasıl sıkıştırdığını seviyorum. Kendimi rahat hissediyorum,” diye paylaştı. “Bir bebeğim olduktan sonra tekrar içine girmem kesinlikle biraz zaman alıyor. Mesela ben hala bir anneyim ama hala gencim. Bunlar, sokakta her yerde çıplak olmam gereken yıllar ya da kumsalda bir yerlerde t****lerim, kıçım dışarıda olmam gereken yıllar.”

kylie jenner travis scott
BBMA’larda Kylie ve Travis. (Xavier Collin/Image Press Agency/MEGA)

Ödül törenine girerken Kylie, görünüşü hakkında “gerçekten iyi” hissediyordu. “Gerçekten destekleyici eş hisleri için gidiyorum, bu gecenin gerçekten yıldızı değil,” diye açıkladı. “Kızımız şovu izlemek için bizimle burada. Bizimle gelebildiği her anı seviyorum. Annemden ve ailenin öneminden çok şey öğrendim. Hepimiz için aynı – her şey aile ile ilgili. Sadece çok yakın bir ilişkimiz var. Kızımı hiçbir şeye zorlamam. Ona her zaman seçenek sunarım. Ama annesinden ayrılmıyor. Anlıyor. Benimle her yere gelmeyi seviyor.”

Gösteriden önce Kylie, “herhangi bir gece [she] Travis’in performans sergilediğini görecek, [she’s] orada.” Bölümü bitirmek için, yakın gelecekte ikinci bebeğinin adının olası bir açıklamasını da yaptı. “Bu yıl benim için çok dönüştürücü oldu” dedi. “Gerçekten heyecanlandığım pek çok harika şey var – sadece bebeklerimle takılmak ve gerçekten işime dalmak. Bebeğimin adı hala Kurt. Değiştirince haber veririm arkadaşlar. Belki size üçüncü sezonda anlatırım çocuklar.”

Kylie jenner fırtınası ağlıyor
BBMA’larda Stormi ile Kylie. ([email protected] / MEGA)

Kylie 2022’nin başında doğum yaptı ve kısa bir süre sonra kendisinin ve Travis’in oğullarına Wolf Webster adını verdiğini paylaştı. Ancak haftalar sonra, bebeğe yeni bir isim bulduklarını itiraf etti. Wolf zaten doğum belgesindeydi. Kylie, kendisinin ve Travis’in oğullarına yeni bir isim verdiklerini, ancak bunu henüz yasal olarak değiştirmediklerini, bu nedenle henüz halka açıklamamaya karar verdiklerini söyledi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/24/kylie-jenner-travis-scott-billboard-awards-wife-the-kardashians-finale/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir