Kylie Jenner, Baby Son Aire’in İlk Tam Fotoğrafını Paylaştı – Hollywood Life


Kylie jenner


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: TheRealSPW/MEGA

Kylie jenner25 yaşındaki oğlunun merakla beklenen ilk fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. hava – ayrıca yeni adını da onaylıyor. İkinci çocuğunu Şubat 2022’de karşılayan makyaj patronu, instagram tatlı bir ayna özçekimi için küçüğü ve onu kucaklamak için. 21 Ocak’ta paylaşılan ve ayrıca uyuyan ve siyah bereli tatlı bir solo fotoğrafını da içeren fotoğraf dökümünde kesinlikle sevimli görünüyordu. Bir diğeri Kylie’nin onu kucakladığını ve gıdıkladığını, ardından mama sandalyesinde otururken sos kaplı bir önlük içinde bir fotoğrafını gösterdi. Ne kadar tatlı!

Kylie’nin erkek arkadaşı Travis Scott’la paylaştığı oğlunun halka açık ilk fotoğrafı, geçmişte birkaç kez yüzünü göstermeden oğlunun görüntülerini paylaşmasının ardından geldi. Doğum duyurusunda, aşağıda görülebilen, sadece küçük elinin yanında görünen bir resim yayınladı. “2/2/22”, doğum tarihine atıfta bulunarak fotoğrafa açıklama yaptı.

Ayrıca Travis’in yeni doğan bebek ve kızlarıyla kucaklaştığı bir fotoğrafını paylaştı. Fırtına, 4, Haziran 2022’de bir Babalar Günü gönderisinde. Yüzünü kahverengi kalp emojisiyle kapattı ama saçları hala görülebiliyordu. “babalar günün kutlu olsun babacığım seni seviyoruz 🤎,” diye yazdı Kylie, altyazıda Travis’e.

Kylie ve Travis ilk başta yüzünü göstermemelerinin yanı sıra oğullarının adını da değiştirdiler. Başlangıçta ona isim vermiş olsalar da Kurt, ismin ona uymadığını hissettiklerini ve bu yüzden başka bir şeyle gittiklerini açıkladılar. Mart 2022’de yaptığı bir gönderide “Oğullarımızın adı artık Wolf değil, bilginiz olsun,” dedi. “Gerçekten o olduğunu düşünmedik. Sadece paylaşmak istedim çünkü her yerde Kurt’u görmeye devam ediyorum.”

Kylie’nin hamilelikten doğuma ve ötesine oğluyla yaptığı yolculuk, Stormi ile yaptığı yolculuktan çok daha özeldi. Kızının hamileliğini de doğana kadar bir sır olarak saklamasına rağmen, realite yıldızı ikinci çocuğuyla ilgili her şeyi hayatının ilk yılının büyük bir bölümünde gizli tuttu. Nedenini asla tam olarak açıklamadı, ancak onun hakkında bazı şeyleri paylaşmak ve her iki çocuğunu da mümkün olduğunca güvende tutmak için doğru anın olduğundan emin olduğunu görmek açık.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/21/kylie-jenner-first-photo-son-aire/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir