Kylie Jenner, Babalar Günü İçin Oğluna Bir Bakış Paylaştı: Fotoğraf – Hollywood Life


Kylie jenner


Galeriyi görüntüle

Image Credit: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

Kylie jenner diliyor Travis Scott Çocuklarıyla birlikte tatlı bir fotoğrafıyla Babalar Günü kutlu olsun! 24 yaşındaki Kylie Cosmetics’in kurucusu, 19 Haziran’da sevgilisinin 4 yaşındaki kızını kucaklarkenki bulanık ama samimi bir fotoğrafıyla Instagram’a gitti. Fırtına ve 4 aylık oğlu. 31 yaşındaki rapçi, battaniyeye sarılmış oğlunu kucağında tutarken yatağına uzandı ve bir kase erişte yedi. Stormi yanına yattı ve televizyon izliyormuş gibi görünüyordu. Kylie, gönderiye “Babalar günün kutlu olsun babacığım seni seviyoruz” yazdı. Kylie, mahremiyetini korumak için en küçük çocuğunun yüzüne kahverengi bir kalp yerleştirdi.

Kylie, Şubat ayında doğurduğu oğlunun sadece birkaç fotoğrafını paylaştı. Ayrıca küçüklüğünün adını değiştirdikten sonra henüz açıklamadı. Kurt Jacques Webster. Mart ayında Instagram Hikayesine yaptığı bir gönderide “Bilginize göre oğullarımızın adı artık Wolf değil” dedi. “Gerçekten onun gibi hissetmedik. Sadece paylaşmak istedim çünkü her yerde Wolf’u görüyorum.” Kylie o zamandan beri oğlunun yeni adını ve yüzünün herhangi bir anlık görüntüsünü gizli tuttu.

Bununla birlikte, birkaç kez yeni doğan bebeğine küçük bir bakış atarak hayranlarını kesinlikle eğlendirdi. Doğum duyurusunda, oğlunun küçük bileğini tutan elinin siyah beyaz bir fotoğrafını paylaştı. “2/2/22” yazısıyla doğum tarihini açıkladı. Kylie’nin ailesinin ve çevresinin birkaç üyesi, Kylie’nin annesi de dahil olmak üzere, içinde “melek” kelimesi veya bir melek emojisi bulunan bir not yorum yaptığı için, resmin altına bırakılan yorumlar, hayranların çocuğun adının Angel olduğunu düşünmesine neden oldu. Kris Jennerkardeş kim Kardashianen iyi arkadaş Stassie Karanikolaouve Kylie’nin makyaj sanatçısı, Ariel Tejada.

Ardından, Mart ayında Kylie, YouTube’da hamileliğini ve doğumunu belgeleyen ve doğumunun ardından Stormi için de yaptığı bir video montajı yayınladı. Özel video, Kylie’nin hastanede doğum yapmaya hazırlanması ve Wolf’un doğduktan sonra ağlamasıyla sona erdi. Kim’den videoya kaydedilmiş tatlı mesajlar, Kendall Jenner, Khloe Kardashian, Kourtney Kardashian, ve Kris de son kesimi yaptı.

Realite yıldızı ve makyaj gurusu, Mayıs ayında oğlunun daha nadir görüntülerini paylaştı. Anneler Günü’nde, bir anne olarak yolculuğunu sergileyen bir klip montajını paylaştığı bir görüntü geldi. Kliplerin çoğu hamile karnını içeriyordu, ancak bir noktada Stormi, annesi küçük erkek kardeşine hamileyken bir doğum çekimi sırasında bir kamera hücresi yaptı. Sonunda, yeni doğan oğlunun minik elini ovuşturan Kylie’nin hızlı bir klibi oynadı.

Ayrıca Mayıs ayında oğlunun ayaklarının iki fotoğrafını paylaştı. İlki, Stormi’nin ve küçük erkek kardeşinin ayaklarının bir fotoğrafıyla ayın başında geldi. Stormi, yürüteçle etrafta dolaşırken yanında duruyormuş gibi göründü. Mayıs ayının sonunda Kylie, oğlunun leylak rengi 200 dolarlık Travis Scott X Air Jordans’ına baktı. “Oğlumun şirin ayakkabılarına bakın! Daha yürüyemiyor bile!” diye haykırdı gururlu anne.

Kylie henüz oğlunun yüzüne çıkış yapmamış olsa da, bolca gösterdiği bir şey var: Çocuklarına olan sevgisi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/19/kylie-jenner-son-fathers-day-photo/

Yorum yapın

SMM Panel