Kylee Russel kimdir? ‘Bekar’ Yarışmacısı Hakkında Gerçekler – Hollywood Life


kyle russell


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: ABC

  • Kylee Russell, Zach Shallcross ile ‘The Bachelor’un 27. sezonunda yarışmacıdır.
  • Kylee, NBA için eski bir profesyonel dansçıdır.
  • Charlotte, North Carolina’da kayıtlı bir hemşire olarak çalışıyor.

kyle russel 13 Şubat bölümünde bazı dramaların ön saflarında görünüyor. Bekâr. A Ön izleme bölüm için Kylee’nin konuştuğunu gösteriyor Zach Shallcross başka bir yarışmacı hakkında, Anastasia Keramidas. Zach’e, Anastasia’nın Instagram takipçileri kazanmak için programa gelmekle ilgili bir yorum yaptığını duyduğunu ve bunun onun için üzücü olduğunu açıklar.

Ön izleme, Zach’in durum hakkında Anastasia ile yüzleşmesiyle sona eriyor, ancak tam bölüm yayınlandığında bunun nasıl sonuçlanacağını bekleyip görmemiz gerekecek. Bu arada, aşağıdaki beş gerçekle Kylee hakkında daha fazla bilgi edinin!

1. Kylee Kayıtlı Bir Hemşiredir

Kylee, Charlotte, Kuzey Carolina’da doğum sonrası hemşire olarak çalışıyor. Bir araştırmaya göre Aralık 2021’de Kayıtlı Hemşire oldu. instagram postalamak. “Ya kızım yaptı!!!” yazdı. “Bu inanılmaz zorlu yolculuk boyunca beni destekleyen aileme ve arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Geri dönüp ikinci bir derece almaya karar verdiğimde çok gergindim ama Tanrı’nın beni yönlendirdiği yerin burası olduğunu biliyordum. Bu son iki yıl hayal edebileceğimden daha zor geçti ama çok değerliydi. Atrium Health’te Anne Bebek Doğum Sonrası biriminde bir pozisyonu kabul ettiğimi duyurmaktan heyecan duyuyorum.”

Kylee, hemşire olmadan önce 2019’da Wingate Üniversitesi’nden Pazarlama Lisans Derecesi aldı. LinkedIn.

2. Kylee Bir NBA Dansçısıydı

kyle russell
Kylee, ‘The Bachelor’da. (ABC)

Kylee, üç kez Charlotte Hornets dans takımı Honey Bees’in bir üyesi olarak seçildi. Temmuz 2022’de açıkladı instagram takımda üçüncü kez seçildiğini. Kylee, “Bunu hak ettiğimi düşünmüyorum,” diye yazdı. “Üçüncü yıl… vay canına, en iyi hayatınızı yaşarken gerçekten zaman uçup gidiyor. Milyonlarca kez söyledim ama tekrar söyleyeceğim – Bal Arısı olmak başıma gelen en iyi şeylerden biri oldu. Sonunda yerimi bulduğumu ve beni tercih edeceğim başka bir yer olmadığını hissettim. Bana hayatımın en güzel iki yılını veren ve bana her şeyi tekrar yaşama fırsatı veren bir organizasyona minnettarım.”

Ancak, Kylee şu anki kadroda yer almıyor. Honey Bee’nin web sitesi. o filme Bekâr NBA basketbol sezonunun başlangıcı olan 2022 sonbaharında, aşkı bulma umuduyla takımdaki yerinden vazgeçmek zorunda kalmış gibi görünüyor!

3. Kylee Yarışmalarda Yarıştı

Okul, iş ve dansa ek olarak, Kylee yarışmalarda da yer aldı. Ocak 2022’de instagram gönderisinde, Bayan Cornelius olarak adlandırıldıktan sonra Kuzey Karolina Güzeli’ne kaydolduğunu açıkladı. Ancak, Bayan Kuzey Karolina olarak seçilmedi ve onur ona gitti. Morgan Romano.

kylee russell zach
Kylee, Zach’ten bir gül alıyor. (ABC)

4. Kylee Çocuklar İçin Hazır

Bir doğum sonrası hemşiresi olarak Kylee, çocukların yanında çokça bulunuyor ve kendisine göre “bir an önce” kendi bebeğini istiyor. ABC biyografisi. “Sadece 6 yaşında olabilir ama Kylee futbol anne hayatını yaşamaya hazır, bu yüzden umarım Zach de aynı fikirdedir!” biyografisi okur.

5. Kylee Biyolojik Babası Olmadan Büyüdü

ile yapılan bir röportajda BachelorNation.com, Kylee bu sezon devam ederken Zach ile paylaşmayı umduğu şeylerden bahsetti. “Biyolojik babamı tanımadan büyüdüm ve bundan benim için çok şey kaynaklandı” diye itiraf etti. “Yaşadığım her şey, bugün olduğum kişi olmamı sağladı. Şu anda bulunduğum yere gelmek için birçok mücadeleden geçtim.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-kylee-russell-the-bachelor-5029430/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir