Kyle Richards’ın ‘RHOBH’ İçin Yıllık Beyaz Partide Dalgalı Beyaz Elbisesi – Hollywood Life


kyle richards beyaz parti


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Matt Baron/BEI/Shutterstock

Beyaz Parti’yi kimse sevmez Beverly Hills’in Gerçek Ev HanımlarıKyle Richards! 54 yaşındaki oyuncu, 20 Mayıs’ta Los Angeles’taki SoFi Stadı’ndaki gösterişli etkinliğe ev sahipliği yaparken, çok yüksek beyaz topuklu ayakkabılar ve büyük halka küpelerle tamamlanan dökümlü beyaz bir elbiseyi salladı. Kyle’ın takımının yanlarında çok sayıda kesik ve o sahnede dans ederken sallanan bir püskül vardı (bkz. video burada). Esmer güzellik, görünümü seksi bir dumanlı göz ile birleştirdi ve uzun buklelerini zarif plaj dalgalarında giydi.

Ertesi gün paylaşmak için Instagram’a gitti bir video 4.1 milyon takipçisi ile sahnede dans ederek Carly Rae Jepsen“Belki Beni Arayın.” Kyle, başlığında, bu yılın başlarında artık alkol kullanmadığını açıkladığı için, devam eden ayıklığını bile ima etti. Dört çocuk annesi klibin altına “Hayat hilesi… Bir rüzgar makinesi alkolden daha iyi çalışır ve akşamdan kalma olmaz #whiteparty2023” yazdı. Onun kocası, Mauricio Umanski52, hatta eşinin üzerine fışkırmak için yorumlara gitti ve bir dizi alev emojisi bıraktı.

Bravo serisinin (şimdiki ve önceki) oyuncu kadrosunun çoğu, “Pretty Mess” hit yapımcısının performansı da dahil olmak üzere katılımdaydı. Erika Jayne51. Sarışın güzel, “Vegas’ta görüşürüz, ne kadar özel bir gece” diye yazdı. Instagram Hikayesi Kyle’ın partisindeki performansından. Etkinlik sırasında Erika, en büyük hitlerinden biri olan ve yıllar boyunca programda birçok kez yer alan “XXPEN$IVE” şarkısını seslendirdi. 51 yaşındaki oyuncu, performansı için kesikler ve ışıltılı süslemelerle tamamlanan tamamen beyaz bir catsuit’i salladı.

dan birkaç kişi daha Gerçek Ev Hanımları katılım dahil Dorit KemsleySezon 12 yeni gelen kristal minkoff, RHOA yıldız Cynthia Bailey, Sutton Stracke, Garcelle BeauvaisVe RHOBH şap camille meyer. Ek olarak, Denise Richards Şovun yaklaşan 13. sezonu için bir bölüm çekerken Kyle’ın evinde görüldükten sadece iki ay sonra katılımdaydı. Birçok kişinin bildiği gibi, Denise dokuzuncu ve onuncu sezonların resmi oyuncu kadrosundan biriydi. Oyuncu kadrosunun diğer fotoğraflarını White Party’de görün Burada!

Sonunda Kyle, üç kızının yanında poz verdiğinden emin oldu. Aleksi26, Sofya23, farrah34 (bkz. fotoğraf burada). Özellikle, genç kızı, Portia, 14, olay büyük olasılıkla sadece yetişkinlere yönelik bir parti olduğundan, resmedilmemiştir. Farrah, “Beyaz Parti intikamla geri döndü” açıklamasını yaptı. fotoğraf döngüsü Cumartesi günkü mini beyaz kokteyl elbisesinin. Slaytların en sonuna, parti müdavimleri tarafından alkışlanırken tüm ailesiyle birlikte sahnede dans ettiği sevimli bir video ekledi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/22/kyle-richards-white-dress-white-party-rhobh-photos-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir