Kyle Richards ve Lisa Rinna’nın Gerçek Ev Hanımlarında Sahip Olduğu Bez Çantalar


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Var böyle çok şey oluyor Beverly Hills’in Gerçek Ev Kadınları bu sezon. Açılacak tonlarca drama ve incelenecek harika bir moda var. Ve elbette, Bravo’yu her izlediğimde alışverişe çıkıyorum. Geçen sezon vardı böyle sayesinde satın almak için ilham aldığım birçok ürün Kyle Richards, lisa rinna, Kathy Hilton, Sutton Strackeve Kristal Kung Vizon. Ve bu sezon da farklı değil. Kyle ve Lisa’nın Palm Springs’e getirdiği monogramlı bez çantalar her şey, değil mi?

bu çanta pratik, klasik ve kişiselleştirilmiş. Bir hediyede (veya kendiniz için bir satın almada) daha ne isteyebilirsiniz? Olarak gerçek ev kadınları-etkilenen müşteri, onları tanıdım bez çantalar itibaren zambak ve fasulye. Sonuçta, Kathy geçen sezon Lily and Bean çantasını kötü bir şekilde yanlış yerleştirdi. Ayrıca, Kyle’ın monogramlı çantasını ve ona uygun tekerlekli bavulla yıllarca taşıdığını gördük.

Ayrıca, sosyal medyada ikonik Lily ve Bean parçalarıyla Kyle, Kathy ve Lisa’yı gördük. Bir RHOBH Bu inanılmaz derecede çok yönlü Lily ve Fasulye çantaları ve bagaj stilleriyle dramayı azaltın.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333292/real-housewives-of-beverly-hills-kyle-richards-lisa-rinna-tote-bag?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel