Kyle Richards, Sağlık Yolculuğunun Ortasında Yaklaşık 7 Ay Ayık Olduğunu Paylaşıyor


Kyle Richards ayık olduğu konusunda samimi oluyor.

bu Beverly Hills’in Gerçek Ev Hanımları yıldız, sağlık ve fitness yolculuğunun bir parçası olarak yaklaşık yedi aydır alkol almadığını paylaştı.

“Gerçek şu ki, onu hiç özlemiyorum” diye yazdı Instagram Hikayelerinde Soru-Cevap 7 Şubat başına İnsanlar. “Harika hissediyorum, bu yüzden şu an asıl noktayı anlamayın.”

Aslında Kyle, fotoğrafta görüldüğü gibi imza içkisini bile kaçırmadığını söyledi. ev hanımları franchise, 15 Şubat’ta resmi olarak yedi ay ayık olacağını belirtiyor.

Ve realite yıldızının ayık kalmayı ne kadar süre planladığına gelince, belirli bir “zaman çerçevesi” olmadığını, ancak 13. sezonu çekerken içki içmeyeceğini de sözlerine ekledi.

bu Cadılar Bayramı Sona Eriyor yıldız, Hollywood’da bir kilo verme ilacı olarak kullanıldığı için manşetlere çıkan Tip 2 diyabet ilacı Ozempic kullandığına dair söylentilere maruz kaldıktan sonra son birkaç aydır egzersiz rutinini ve diyetini değiştirmekle ilgili sesini yükseltti.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364460/lessigreaterreal-housewiveslessigreater-kyle-richards-shares-she-s-nearly-7-months-sober-amid-health-transformation?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir