Kyle Richards, RHOBH Oyuncu Gezilerinde Bu Göz Altı Maskelerini Taktı


ile cildinizi daha önce hiç olmadığı kadar tazeleyecek ve gençleştireceksiniz. 111Skin Sub-Zero Şişmeyi Gideren Göz Maskesis. Bunlar, markaya göre yorgunluk belirtilerini giderir ve cildin şişkinliğini giderir. Formül, güçlü bir tetrapeptid ve “göz çevresine elastikiyet kazandırmak ve stres çizgilerini sıkılaştırmak, böylece göz bölgesinin kalkmış, canlanmış bir bölgesini oluşturmak” için güçlü bir tetrapeptid ve deniz kompleksi içerir. Bunlar, çevresel kirleticilerin cildinize zarar vermesini önlemenin yanı sıra koyu halkaların görünümünü iyileştirir ve renk bozulmasının yoğunluğunu azaltır.

Bunlar, büyük bir olaydan önce, uzun bir uçuştan sonra ve gece geç saatlere kadar iyileşmeniz gerektiğinde debriyaj halinde gelir. Sık uçanlar ve gece kuşları ihtiyaç bunlar. Ve mümkünse bir kez daha buzdolabında saklayın. Tedaviyi yoğunlaştırır ve sadece çok rahatlatıcı bir deneyim.

Evet, pahalılar ama bir Dönmek müşteri, “Cilt bakımımın temel taşı. Her kuruşuna değer” dedi. Bir Dermstore müşterisi, “Bu göz bantlarını yeterince tavsiye edemeyiz. Nemlendirici ve yatıştırıcıdırlar. Genellikle bir gece dışarı çıkmadan önce sürülür.” Başka bir yorumcu, “Bu göz maskelerini bir aydır kullanıyorum ve keşke daha önce başlasaydım! Çok yapışkan olmadan cilt üzerinde iyi kalıyorlar ve çok serin ve yatıştırıcılar. Cildimi gerçekten nemlendirdiklerini fark ettim. iyi ve onları kullanmaya devam edecek (ve sonra yeniden sipariş verecek)!”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333931/real-housewives-of-beverly-hills-kyle-richards-under-eye-mask?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel