Kyle Richards, ‘RHOBH’ 13. Sezon Çekimleri Öncesinde Çift Bikiniyle Sallandı – Hollywood Life


Kyle Richards bikini tatili


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Kara Noel Baba/MEGA

Kyle Richards Meksika’da bronzlaşıyor. 54 yaşındaki Beverly Hills’in Gerçek Ev Hanımları star, havuz kenarındaki bir şezlongda uzanırken çekilmiş çarpıcı bir fotoğrafını paylaştı. instagram 24 Ocak Salı günü, hayranlara onun tonlu fiziğinin ve ışıltılı cildinin güzel bir görüntüsünü sundu. Kyle, cızırtılı fotoğraf için Same marka çift katlı bir bikini giydi. Ona Çift Kat Bikini Üstü Eşleşen ise 120 $ gibi yüksek bir fiyatla satılıyor dipleri 100 dolara mal oldu. Kyle seksi karenin altına “Fırtına öncesi sessizlik” notunu düştü. Palmiye ağaçlarıyla çevrili sonsuzluk havuzu, aktris ve realite yıldızının ötesinde görülebiliyordu ve kıyı şeridi bunun ötesinde bir görüntü oluşturuyordu.

Muhteşem resim, Kyle’ın doğumundan birkaç gün sonra geldi.kilo vermek için Tip 2 diyabet ilacı Ozempic kullanmakla suçlandı. Hakkındaki dedikodudan bahsetmişken 19 Ocak Amazon Canlı oturumunda, vücut yağını dökmesine yardımcı olmak için uyuşturucu kullandığını yalanladı. “Çok uzun, kapsamlı bir karın kası rutini olan Peloton’u yapıyorum. Şimdi ağırlık çalışıyorum. Her zaman hafif ağırlıklar yaptım ama şimdi kaldırdığım ağırlıkları artırdım. Sonra ya dışarıda koşacağım ya da hava durumuna bağlı olarak koşu bandında koşacağım” dedi. O da talep edildi diyetinden tüm karbonhidratları, alkolü ve şekeri kesmiş olması.

Hiçbir şey onaylanmasa da hayranlar, 13. Sezon için çekim yapacaklarından eminler. bu Beverly Hills’in Gerçek Ev Hanımları biri sayesinde yakında başlıyor Kathy Hilton‘s röportajlar Aralık ayındaki Halkın Seçimi Ödüllerinde, çekimlerin bir sonraki ay (Ocak 2023 olacaktır) başlayacağını tahmin etti. Bu nedenle, “sakinlik” Meksika kaçamağı olabilirken, “fırtına” başlamak üzere olan çekimler olabilir.

Kyle, Bravolebrities arkadaşlarından biriyle güneşli bir tatildeydi: castmate Teddi Mellencamp. 41 yaşındaki Teddi ve Kyle, üç gün önce bir grup kız arkadaşıyla birlikte özel bir jetle poz verdiler ve aşağıda görüldüğü gibi, görünüşe göre Meksika kaçışlarını başlatıyorlar. “Hasta la vista baby,” diye tatlı atış yaptı.

Hayranların bildiği gibi, 13. sezon bu Beverly Hills’in Gerçek Ev Hanımları Bravo elyafı olmadan ilerliyor: Lisa Rina. 59 yaşındaki Lisa, 8 sezonun ardından 5 Ocak’ta hit reality dizisinden ayrıldığını duyurdu. “Bu, 35 yıllık kariyerimde yaptığım en uzun iş ve Bravo’daki herkese ve dizide yer alan herkese minnettarım. 8 yıllık eğlenceli bir koşu oldu ve gelecek için heyecanlıyım! verdiği kısa ve basit bir ifadeyle şunları söyledi: HollywoodYaşamı.

Mayıs 2022’de diziden ayrılmayı düşündüğünü itiraf eden Kyle, 11 Ocak’taki Amazon Canlı yayını sırasında Lisa’nın ayrılmasını “büyük bir kayıp” olarak nitelendirdi. “Bu yıllar boyunca şovda pek çok harika zaman geçirdik. Lisa, sekiz yıllık varlığıyla gösteriye çok şey kattı ve geçen yıl ne olursa olsun – insanların geçen yıl olanlarla ilgili çok güçlü duyguları var – buna bakılmaksızın, gösteriye çok şey kattı ve bizde çok şey vardı. harika zamanlar ve ben de bunu düşünmeyi seçiyorum” dedi. Daha sonra, “Ne zaman bir şov ya da film yapsam, ne olursa olsun, her zaman son derece destekleyiciydi ve çok eğlendik. Bu yüzden kişisel olarak benim için büyük bir kayıp.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/24/kyle-richards-double-bikini-filming-rhobh-season-13/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir