Kyle Richards, Lisa Vanderpump RHOBH İade Söylentilerine Tepki Verdi


Beverly Hills’in Gerçek Ev Hanımları13. sezon kadrosu, Bravo’nun en büyük yıldızlarından birinin geri dönüşünü görebilir.

Yıldızların gidişinin ardından Lisa Rina Ve Diana Jenkins, RHOBH şap Lisa Vanderpump sonrasında franchise’a olası bir geri dönüş söylentilerini ateşledi. Sutton Stracke 23 Ocak’ta Moda Haftası sırasında Paris’te ikilinin bir özçekimini paylaştı. Ama OG yıldızı için Kyle Richardssöylentiler sadece söylentilerdir.

Kyle, E’ye özel olarak “Paris’te çok fazla Ev Hanımı vardı” dedi! American Heart Association’ın 1 Şubat’taki Go Red for Women Kırmızı Elbise Koleksiyonu Konseri 2023’ten haberler. her yerde birbirine çarpmaya devam etti. Metin mesajları alıyordum.”

Yani, onun hakkında ne hissettiğine gelince, Vanderpump Kuralları potansiyel olarak geri dönen yıldız RHOBH? Kyle basitçe, “Şu anda bulunduğumuz yerde iyiyiz,” dedi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1363591/how-kyle-richards-lessigreaterreallylessigreater-feels-about-those-lisa-vanderpump-lessigreaterrhobhlessigreater-return-rumors?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir