Kyle Richards, Lisa Rinna’nın ‘RHOBH’ Çıkışının ‘Büyük Bir Kayıp’ Olduğunu Söyledi – Hollywood Life


Kyle Richards Lisa Rinna


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: (Fotoğraf: Shutterstock)

Kyle Richards eski sevgilisini görmekten mutlu olmadığını itiraf etti Beverly Hills’in Gerçek Ev Hanımları ortak yıldız Lisa Rina drama dolu sekiz sezonun ardından diziden ayrıldı. “Bu yıllar boyunca şovda pek çok harika zaman geçirdik. Lisa, sekiz yıllık varlığıyla gösteriye çok şey kattı ve geçen yıl ne olursa olsun – insanların geçen yıl olanlarla ilgili çok güçlü hisleri var – buna bakılmaksızın, gösteriye çok şey kattı ve bizde çok şey vardı. harika zamanlar ve ben bunu düşünmeyi seçiyorum, ”dedi. “Kyle Richards ile Rahat Konfor” 11 Ocak’ta Amazon Canlı akışı.

54 yaşındaki aktris ve realite yıldızı, “Gittiğini düşünmek çok garip ve ben değişikliği seven biri değilim” diye devam etti. 59 yaşındaki Lisa’yı özleyip özlemeyeceğini soran bir izleyiciye yanıt olarak, kesinlikle özleyeceğini söyledi. Daha sonra gösteride Lisa’yı gerçek bir arkadaş olarak hatırladı. “Ben diyecek [Lisa] Özel hayatımda ve iş hayatımda bana her zaman çok destek oldu” dedi. “Ne zaman bir şov ya da film yapsam, ne olursa olsun, her zaman son derece destekleyiciydi ve biz çok eğlendik. Bu yüzden kişisel olarak benim için büyük bir kayıp.”

Kyle Richards Lisa Rinna
Kyle Richards, ‘RHOBH’da Lisa Rinna’yı özleyecek Lisa Rinna (Fotoğraf: Shutterstock)

Kyle daha önce şu soruya yanıt vererek duygularını belli etmişti: Lisa vander pompası‘nin gölgesi, Lisa’nın 5 Ocak’ta duyurduğu gösteriden ayrılmasıyla ilgili. Haberin ardından 62 yaşındaki Vanderpump, twitter eski rol arkadaşını Batının Kötü Cadısı ile karşılaştırmak için sadece “Ding dong” yazan bir tweet ile – “Ding Dong! Cadı Öldü”, Oz sihirbazı. Kutlamadan kafası karışan bir hayran tweet’e yanıt verdi ve “Neden vivienne westwood hakkında yorum yapmadın ve bunun hakkında yorum yapmak zorunda kaldın?” Kyle tweet’i “beğendi”. İkonik tasarımcı Vivienne WestwoodEfsanevi İngiliz moda tasarımcısı 2022 yılının sonunda hayatını kaybetti.

Kyle Richards Lisa Vanderpump Lisa Rinna
Kyle Richards, Lisa Vanderpump’ın ‘RHOBH’ ayrılış duyurusunun ardından Lisa Rinna’yı gölgelemesinden sonra görünüşe göre Lisa Rinna’yı savundu (Fotoğraf: Shutterstock)

Tabii ki, her iki Lisa’nın da şovdan 9. Sezonda bir kırılma noktasına ulaşan ciddi sığır eti vardı (“yavru geçidini” düşünün, oyuncu kadrosunun bir söylentisi sızdırıldıktan sonra tüm Cehennem patlak verdi. Dorit Kemsley Vanderpumps’ın vakfı Vanderpump Dogs’tan evlat edindiği köpeği iade etmek yerine uzağa verdi).

Lisa Rinna ayrıldı RHOBH onun için çalkantılı bir sezonun ardından Kathy Hilton, 63, onu gösteriden Vanderpump’a zorbalık yapmakla suçladı ve onu “Hollywood’un en büyük zorbası” olarak nitelendirdi. Üç aydan kısa bir süre sonra, ayrıldığını bir açıklamada duyurdu. İNSANLAR. “Bu, 35 yıllık kariyerimde yaptığım en uzun iş ve Bravo’daki herkese ve dizide yer alan herkese minnettarım” dedi. “Sekiz yıllık eğlenceli bir koşu oldu ve olacaklar için heyecanlıyım!” Çıkış, “o ve Bravo karşılıklı olarak onun geri dönmeyeceğine karar verdi” dedi. RHOBH

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/11/kyle-richards-lisa-rinna-rhobh-exit-big-loss/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir