Kyle Richards Alyansını Neden Çıkardığını Açıklıyor – Hollywood Life


Kyle Richards


Galeriyi görüntüle

Kyle Richards bu yılın başlarında neden alyansını takmadığı konusunda havayı temizledi. bu Beverly Hills’in Gerçek Ev Hanımları 54 yaşındaki yıldız, 24 Temmuz Amazon Live’da Şubat ayında dışarıdayken alyansını takmama kararının kendisi ve kocası yüzünden olmadığını açıkladı. Mauricio Umanskiiddia edilen dövüş sorunları.

“Yüzüğümü takmadan bir fotoğrafım olduğunu biliyor olabilirsiniz. Ve insanlar şimdi, ‘Ah, çünkü Kyle ve Mauricio zor bir dönemden geçiyor, bu yüzden yüzüğümü takmadım’ diye düşünmeli. Yüzüğümü takmamamın nedeni bu değildi, dedi Kyle.

@amazonlive

@Kyle Richards, kendisi ve kocası Mauricio Umansky’nin boşanacağıyla ilgili söylentilere değiniyor. Spoiler uyarısı: o değil #kylerichards #mauricioumansky

♬ orijinal ses – Amazon Live

Kilo vermek için Ozempic aldığını reddeden Kyle, “Yüzüğümü takmadım çünkü ağırlık kaldırıyorum ve yüzüğü bükecek, yüzüğü mahvedecek ve canımı yakacak. Bu yüzden ağırlık kaldırırken yüzüğü çıkarıyorum.” Bravo yıldızı, çalışmaktan en küçük kızını almaya gittiğini açıkladı. Portia, 15, Şubat ayında yüzüğü olmadan görüldüğü o gün okula gitti. Kyle, “Arabaya atladım ve sabah öğretmenine getirmek istediği kek ve kahveyi almak için koşuyorduk ve paparazziler beni yüzüksüz gördü,” diye hatırladı Kyle.

Kyle ayrıca olayın 13. sezonda “birçok şeyi ateşlediğini” açıkladı. RHOBHŞubat ayında çekimleri başlayan ve Mayıs ayında tamamlanan. Kyle, kendisi ile 53 yaşındaki Mauricio arasındaki boşanma söylentilerini tetikleyen yüzüğündeki durumun “aslında doğru bile olmadığını ve sezonu gördüğünüzde anlayacaksınız” dedi. “Ama bunun nedeni Mau ve benim zor zamanlar geçirmemiz değil. Bunun parmağımda yüzük olmamasıyla hiçbir ilgisi yok.”

Kyle Richards
Kyle Richards ve Mauricio Umansky (Fotoğraf: AFF-ABD/Shutterstock)

Kyle ve Mauricio’nun evliliği o zamandan beri gündemde olan bir konu. rapor 3 Temmuz’da yayınlanan çiftin 27 yıllık evlilikten sonra ayrıldığı iddia edildi. Ancak haberin yayınlanmasından saatler sonra Kyle ve Mauricio, “zor bir yıl geçirdiklerini” kabul etmelerine rağmen boşanma söylentilerini sonlandırmak için ortak bir bildiri yayınladılar. Amazon Live’ı sırasında Kyle, dört kızı da dahil olmak üzere tüm ailesinin Kyle ve Mauricio’nun evliliği hakkındaki spekülasyonları kamuoyuna açıkladıktan sonra “kendini daha iyi hissettiğini” açıkladı.

“İnsanlar hikayeleri sızdırıyor. Bazen doğrular, bazen doğru değiller. Ve boşanmanın tartışılmadığını söylemek için bir noktaya değindik, ”diye açıkladı Kyle. “Yani, milyonlarca yabancıya sorun yaşadığınızı kabul etmek zorunda olmak garip. Hayatınızdaki sorunları, herkesin izlemesi ve üzerinde düşünmesi olmadan çözmek güzel olurdu.

Kyle’ın evliliğiyle ilgili dram, dizinin önümüzdeki sezonunda oynanacak. RHOBH. Kyle’ın rol arkadaşı Garcelle Beauvais son zamanlarda söylendi WWHL o ve Sutton Stracke çekimler sırasında Kyle’ın evliliğinin durumundan “şüphelendiler”. Sezonun sonbaharda başlaması bekleniyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/07/25/kyle-richards-explains-why-removed-wedding-ring-mauricio/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir