Kyle Chrisley’in İddia Edilen Saldırı Olayının Detayları Ortaya Çıktı


hakkında daha fazla detay gün yüzüne çıkıyor Kyle Chrisley‘nin Tennessee’deki son tutuklanması.

bu Chrisley En İyisini Bilir E! tarafından alınan bir Smyrna tutuklama emrine göre, 14 Mart’ta ağır saldırıdan gözaltına alınan yıldızın bir bireye fiziksel saldırıda bulunduğu ve onu ölümle tehdit ettiği iddia ediliyor! Haberler.

East Enon Springs Road olay mahallinde bir kolluk görevlisi tarafından yazılan 13 Mart arama emri, şunu belirtiyor: Deven Campbell, bir nakliye şirketi çalışanı, Chrisley’i yüzüne ve vücudunun üst kısmına birçok kez vurmakla suçladı. Smyrna polis memuru, arama emri uyarınca Campbell’ın başında, boynunda ve elinde morluklar ve kesikler gibi yaralar gözlemledi.

Campbell ayrıca arama emrine göre Chrisley’nin “sabit bir bıçak” salladığını ve onu “öldürmek / bıçaklamakla” tehdit ettiğini iddia ederek, olay yerindeki tanıkların “Chrisley’nin bir bıçak sergilediğini” “doğruladığını” ve kurbanı bıçaklamakla tehdit ettiğini ekledi.

Bir Smyrna Polisi basın açıklamasına göre, ertesi gün, Chrisley aktif tutuklama emrinin ardından yetkililere teslim oldu. 14 Mart’ta eyaletin Rutherford İlçesi Yetişkin Gözaltı Merkezine alındı ​​ve daha sonra 3.000 dolarlık bir kefaletle serbest bırakıldı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368219/details-of-kyle-chrisley's-alleged-assault-incident-revealed?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir