KVD Beauty 24 Saatlik Flaş İndirim: TikTok-Ünlü Vakfı’nı 10$’a Alın


Alışveriş konusunda kararsızsanız, KVD müşterilerinin bu çılgın incelemelerine göz atın.

KVD İyi Elma Vakfı İncelemeleri

Bir KVD müşterisi şöyle açıkladı: “Bu fondötenin tam kapatıcı ve kurulabilir olmasını sevdim. Diğer fondötenler gibi ağır ve kek gibi hissetmemesi inanılmaz. Cildim hala cildim gibi görünüyordu ve hiç çatlama yapmadı. Genel olarak yapardım. bu vakfı şiddetle tavsiye ederim!”

Bir başkası, “Ben takıntılıyım! Bu fondöten inanılmaz derecede hafif ve cildimle zahmetsizce karışıyor. Fondötenlerin hiçbir zaman büyük bir hayranı olmadım çünkü her zaman kek gibiler, doğru rengi bulamıyorlar, vs. – ama BU ürün bir rüya!”

Birisi fışkırdı, “Bu benim her gün fondötene giden kutsal kasem. Onu seviyorum. Mükemmel rengimi buldum ve o zamandan beri onu seviyorum. 1 kullanımda ve 2 yedekte var! Asla olmayacağımdan emin oldum. lol cehennemsiz ol, hatta yeni kapatıcımdan 2 tane bile var! İyi elma! Güzelliği tenime oturuyor ve hiç hissetmiyorum ve 9+ saatlik sıkı çalışma için harika gidiyor.”

Ürünün bir hayranı, “Eski fondötenimi toz içinde bıraktım. Yıllardır başka bir şirketin fondötenini kullanıyorum ve değişmek istemiyordum. Ancak başka bir satın alma ile bu fondötenlerin örnek kartını aldım, bu yüzden bu fondöteni aldım. Tabii ki denedim. İpeksi pürüzsüzlükte sürdü, ağır hissetmedim ve lekeleri ve yaşlılık lekelerini kapatma konusunda inanılmaz. Örnek karttan kendi siparişimi vermeye gittim ve geri dönmeyeceğim.”

Bir müşteri, “Bu fondötenin cildimle ne kadar iyi karıştığını ve ne kadar kremsi hissettirdiğini gerçekten çok beğendim. Paketleme her zaman çok güzel yapıldı” dedi.

“Yağlı cilt harika çalışıyor. Bunu seviyorum. Lütfen yapmayı asla bırakmayın. Bu benim ana fondötenim. Fırça ile uygulamak kolay. Yağlı bir cildim var ve nemlendirici bir formül olmasına rağmen hala iyi çalışıyor” diye yazdı birisi.

Daha harika bir makyaj arıyorsanız, Urban Decay’in bu ürünü dudak parlatıcısı gibi görünüyor ve dudak lekesi kadar kalıcı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1344826/kvd-beauty-good-apple-foundation-flash-sale?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir