Kuzey ve Penelope’nin Jessica Simpson’ın Kızının Doğum Günü’nü Kutladığını Görün


Bütün kızlar dışarı çıkıyor kamu işleri doğum günü partisi!

Jessica Simpson’en büyük kızı Maxwell1 Mayıs’ta 10 yaşına giren kişi, en yakın arkadaşları ve ailesiyle birlikte bir doğum günü partisiyle şık bir şekilde kutladı. “Kamu İşleri” şarkıcısının paylaştığı gibi Instagram Hikayeleri 4 Mayıs’ta, kim Kardashiankızı Kuzey Batı8 ve Kourtney Kardashiankızı, Penelope Dişi9, kutlama partisine katılanlar arasındaydı.

Kaçırmanız durumunda: Nisan ayının başlarında Jessica, Maxwell ve North’un BFF’ler olmasının ardındaki hikayeyi paylaştı. İkili, kocasının çalıştırdığı bir takımda basketbol oynarken tanıştı. Eric Johnsonve birbirlerine yakın yaşadıkları için dostlukları büyüdü.

“Maxwell’in en iyi arkadaşlarından biri Kuzey,” dedi. Bize Haftalık. “Ve böylece, North’u izlerken harika biri, harika bir çocuk ve bu dünyadaki değişimin bir parçası olacak. O ve Maxwell yalnız.”

Şimdi 10 yaşında olan ve aynı zamanda anne olan Jessica’ya doğum günü kutlamasında As8 ve kuş3—Maxwell’in parlak geleceği hakkındaki düşüncelerini genişletti.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1329600/see-north-west-and-penelope-disick-celebrate-jessica-simpson-s-daughter-maxwell-s-birthday?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın